AEG T6DBG26SC

(0)

Kód: 084203

Výrobca:

Sušička bielizne: T6DBG26SC
Kapacita sušenia (kg): 8
En. trieda: B
Spôsob sušenia: Kondenzačná
Hlučnosť (db): 65
Rozmery VxŠxHxH max. (mm): 850x600x660


Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

389,00 € s DPH

324,17 € bez DPH

AbsoluteCare - kapacita 8 kg bielizne - energetická trieda B - hlučnosť 65 dB- detská poistka - špeciálne programy: Hodváb, Vlna, Outdoorové oblečenie: program obnovuje odolnosť voči vode, Mix, Jednoduché žehlenie, Šport, Prikrývka - Špeciálne funkcie: Osvieženie, ECO, Tichý - stredný LED displej s bielym panelom a českým popisom - Rozmery (VxŠxH) 850 x 600 x 660 mm

10 rokov záruka na invertor motor.

Zabudovaná ochrana pre vaše oblečenie.
Všetky AEG sušičky majú jemný bubon ProTex špeciálne navrhnutý na starostlivosť o vašu bielizeň. S týmto vzorovaným bubnom budú vaše odevy profitovať z najefektívnejšieho toku vzduchu a dostatku priestoru na natiahnutie, čo zabráni zamotaniu a pokrčeniu.

ProTex bubon

Dvierka s plne voliteľným smerom otvárania nájdite ideálnu polohu.
Táto sušička má dvierka s plne voliteľným smerom otvárania. Možnosť umiestnenia rukoväte v štyroch rôznych polohách znamená úplný prístup bez ohľadu na spôsob rozvrhnutia vášho spotrebiča a práčky.

Dvierka

Zníženie starostlivosti o pokrčenie.
Naše sušičky sa točia takým spôsobom, aby chránili vaše oblečenie. Špeciálny jemný bubon ProTex má funkciu spätného chodu, takže sa môže otáčať oboma smermi, čím zabráni stáčaniu a zamotávaniu odevov. Výsledkom je, že vaše oblečenie bude rovnomerne vysušené s menším pokrčením.

Bubon ProTex

Ušetrí vám čas a energiu každý deň.
Naše sušičky disponujú technológiou ProSense®, ktorá používa pokročilé senzory vlhkosti a teploty na úpravu času sušenia a spotreby energie pre každú veľkosť náplne - či ide o dennú alebo týždennú dávku bielizne. To šetrí čas a energiu, pričom jemne chráni oblečenie, ktoré milujete a nosíte každý deň.

OKOFlow

Vyberte si správny čas na sušenie.
Posunutý štart vám dodá voľnosť vysušiť bielizeň vtedy, keď vám to vyhovuje. Funkcia posunutého štartu vám umožní automaticky nastaviť čas začiatku vášho cyklu sušenia.

Posunutý štart

Technické parametre

Energetická trieda B
Farba Biela
Ročná spotreba energie (kWh/rok) 561
Kapacita sušenia / náplň ( kg ) 8
Systém sušenia Kondenzačná
Parné programy Nie
Počet programov 12
Displej Stredne veľký LCD
Hlučnosti pri sušení ( dBA ) 65
Hlučnosti ( dBA ) 65
Rozmery V x Š x H (mm) 850x596x660
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Produkty ktoré sa hodia k tomuto