Seriózny prístup

Zaujíma nás, ako nás naši zákazníci vnímajú, a ako hodnotia kvalitu nami poskytovaných služieb, aby sme ju mohli neustále zlepšovať.

Od otvorenia prevej predajne sme získali množstvo spokojných zákazníkov, ktorí nás vyhľadávajú kvôli širokej ponuke sortimentu renomovaných značiek, výhodným cenám a hlavne osobnému prístupu ku každému zákazníkovi.

Spokojný zákazník je pre nás tou najlepšou referenciou a zvyšovanie nárokov našich zákazníkov je pre nás motiváciou, ktorá nás neustále núti zvyšovať odbornosť predajcov, komfort a úroveň poskytovaných služieb.

Spoločnosť je po celú dobu svojej histórie známa serióznym prístupom ku všetkým svojim zákazníkom.

Našou stratégiou je vychádzať v ústrety Vašim potrebám, podnetom a dopytu. Aktívnou komunikáciou Vám chceme zjednodušiť a uľahčiť výber vhodného produktu a šetriť tak Váš čas a peniaze.

Sme presvedčení, že v dnešnej dobe je viac ako inokedy seriózny, zodpovedný prístup k zákazníkom v obchode a službách na prvom mieste.

Naši predajcovia sa pravidelne školia, aby mali najnovšie informácie o novinkách a technológiách na trhu a mohli tak poskytovať najlepší servis našim zákazníkom.

Väčšina z ponúkaných produktov sa nachádza priamo v našich predajniach. Zákazník si môže tovar ihneď odviezť a nemusí čakať na naskladnenie od nášho dodávateľa.

Od našich zákazníkov si vážime každý jeden podnet na zlepšenie, ktorý nám pomôže ku skvalitneniu ponuky a služieb nášho e-shopu.

Ďakujeme.