Tefal GC712D34

(0)

Kód: 082784

Výrobca:

Príkon: 2000 W
Grilovacia plocha:
 nepriľnavý povrch
Regulácia teploty: Áno
Svetelná signalizácia: Áno 
Automatický termostat: Áno

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

179,00 € s DPH

149,17 € bez DPH

Kontaktný gril Vám ponúka až 6 programov automatického grilovania- zmeria hrúbku a množstvo ingrediencií a následne prispôsobí tak čas a teplotu prípravy. Farebný indikátor prepečenia mení farbu displeja podľa aktuálnej fázy pečenia mäsa - ružová farba pre zahrievanie, modrá a zelená pre začiatok prípravy, žltá pre "krvavo" prepečený, oranžová pre "médium" a červená pre úroveň "dobre prepečený". Po každej zmene farby Vás upozorní zvukovým signálom. Plocha na grilovanie je vhodná pre 2-4 porcie. Nepriľnavá grilovacia plocha je navyše dômyselne naklonená pod uhlom 7°, a všetok tuk a šťava steká do vyberateľného zásobníka v prednej časti. Grilovacie platne sú odnímateľné a môžete ich teda rýchlo umyť samostatne v umývačke,taktiež aj odkvapkávaciu nádobu.

Úroveň prepečenia.
Farebný indikátor prepečenia mení farbu displeja podľa aktuálnej fázy pečenia mäsa - ružová farba pre zahrievanie, modrá a zelená pre začiatok prípravy, žltá pre "krvavo" prepečený, oranžová pre "médium" a červená pre úroveň "dobre prepečený". Po každej zmene farby Vás upozorní zvukovým signálom.

farby

Automatické nastavenia.
Gril si zvládne automaticky zmerať hrúbku grilovaného mäsa. Nastavte si automatický program (hamburgery, kuracina, sendviče, klobásy, červené mäso, ryby) a sám si upraví parametre grilovania, aby ste si mohli vychutnať vždy perfektné výsledky a lahodné pokrmy. Dokáže si upraviť teplotu aj dĺžku grilovania.

volby

Dokonalé výsledky.
Automatický senzor riadi prípravu Vašich pokrmov. Môžete tak robiť iné činnosti, alebo len tak relaxovať s rodinou a priateľmi. Gril Vás upozorní, kedy je jedlo hotové, aby ste ho mohli ihneď začať servírovať.

senzor

Kvalitné grilovanie.
Pripravte si také steaky aké máte najradšej. VMáte na výber z piatich úrovní prepečenia mäsa, a to krvavé, stredne krvavé, stredne prepečené, prepečené a veľmi prepečené. Nemusíte už kontrolovať teplotu a čas – gril Vás vždy upozorní, akonáhle je dosiahnutá zvolená teplota a mäso je pripravené ma ochutnanie.

maso

Jednoduchá údržba.
Gril nie je najlepší len na grilovanie mäsa a zeleniny ale taktiež aj na údržbu. Odnímateľné platne s nepriľnavým povrchom a tácku na šťavu môžete vybrať a vložiť do umývačky riadu. Nepriľnavý povrch uľahčuje čistenie ale aj grilovanie bez pridania oleja.

udrzba

Dokonalý náklon.
Náklon 7° predstavuje grilovanie pod optimálnym uhlom – umožní odtekanie tuku a Vaše pokrmy sa tak grilujú a nedusia sa vo vlastnej šťave. Ak šťava nezostáva na platniach, nespaľuje sa a grilovanie je tak zdravšie. Pre perfektný výsledok grilovania, zdravšie a ľahšie čistenie.

sklon

Technické parametre

Farba Čierna/Nerez
Maximálny príkon ( W ) 1500 - 2000 W
Displej Ano
Regulácia teploty Áno
Svetelná signalizácia Áno
Druh grilovacej plochy Rebrovaná
Odkvapkávacia nádoba Áno
Nepriľnavý povrch Áno
Vyberateľné platne Áno
Senzor grilovania Áno
Rozmery V x Š x H (mm) 369 x 229 x 399
Hmotnosť ( kg ) 4,56
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu