ETA Ambo II 3075 90000

(0)

Kód: 082371

Výrobca:

Príkon (W): 1200
Rýchlosť mletia:
2200g/min
Spätný chod: Áno
Počet kotúčov: 2
Nádstavce: hrubé mletie, plnenie údenín, strúhanie, stredné mletie

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

89,00 € s DPH

74,17 € bez DPH

Bez problémov si poradí s každým mäsom

Mlynček na mäso ETA Ambo 3075 90000 v čiernobielom prevedení je praktický spotrebič, ktorý savyužije v každej kuchyni. Máte radi mleté mäso? Pripravujete si doma často lasagne, sekanú, fašírky alebo mäsové guličky s paradajkovou omáčkou? Potom vám doma tento mlynček nesmie chýbať. Jeho výhoda spočíva v tom, že sami presne viete, aké mäso práve meliete.

Mlynček je IN

Mlynček na mäso ETA o maximálnom príkone 1200 W je vyrobený z kvalitného kovu, ktorý zaručuje vysokú životnosť prístroja. Mlecí nôž a doštičky sú vyrobené z odolného nerezového materiálu a dokonalé mletie aj veľkého množstva mäsa zaistia kovové prevodové kolieska. Kapacita mletia je až 2,2 kg/min.

Prístroj je určený nielen na mletie mäsa, ale tiež vám nastrúha a nakrája ďalšie potraviny. Ľahko sa ovláda, mletie je kvalitné a rýchle a plniaca nádoba je dostatočne veľká na to, aby sa suroviny pohodlne plnili. K dispozícii budete mať jednu rýchlosť a tlačidlo SLOW, ktorým docielite zníženie otáčok. Funkcia revers umožní spätný chod. Protisklzové nožičky zaistia maximálnu stabilitu na pracovnej ploche a súčasťou mlynčeka je tiež ochrana proti poškodeniu motora.

Jednoduchá údržba, skvelé príslušenstvo

Všetky časti mlynčeka na mäso sa jednoducho rozeberú a následne umývajú. Napájací kábel o dĺžke 1 m môžete uložiť do úložného priestora nachádzajúceho sa priamo v spotrebiči. Hmotnosť výrobku je 4,4 kg a rozmery 30,0 x 21,0 x 13, 5cm. V rámci príslušenstva obdržíte 2x mlecie doštičky pre stredné a hrubé mletie, nástavec na výrobu údenín (klobás, párkov, jaterníc), nástavec na strúhanie, násypku, 4x celonerezové bubienkové strúhadlá a 2x vtláčadlo.

Technické parametre

Farba Biela
Maximálny príkon ( W ) 1000 - 1500 W
Strúhanie Áno
Plnenie údenín Áno
Rýchlosť mletia 2200 g/min
Spätný chod Áno
Počet kotúčov 2
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu