ETA Aromo 0064 90000

(0)

Kód: 088605

Výrobca:

Príkon kávomlynčeka: 150 W
Typ kávomlynčeka: s trieštivým nožom

Nastavenie jemnosti mletia: nie
Obsah zásobníka nepomletej kávy: na 50 g kávových zŕn

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

13,90 € s DPH

11,58 € bez DPH

Vôňa čerstvo namletej kávy patrí k tým, ktoré nám dokážu spríjemniť celý deň. S elegantným mlynčekom na kávu ETA Aromo v bielom prevedení si ju môžete dopriať, kedykoľvek po nej zatúžite.

Nože najvyššej kvality

Kompaktný mlynček na kávu ETA Aromo v sebe skrývy prekvapivú silu. Vďaka špeciálnemu trieštivému nožu, ktorý dokáže vyvinúť skutočne vysoké otáčky (až 29 000 za minútu), rozomelie zrnká kávy rýchlo a rovnomerne. Čepele noža z nerezovej ocele sú potom okrem perfektných výsledkov tiež zárukou dlhej životnosti.

Spoľahlivo prevonia váš deň

Nerezová mlecia komora s priehľadným viečkom pojme až 50 g zrnkovej kávy. Mlynček je navyše navrhnutý tak, aby po rozomletí zachoval nenapodobiteľnú arómu, ktorou si nás dokáže čerstvo namletá káva tak podmaniť.

Hrubosť mletia ľahko upravíte dĺžkou doby mletia – jednoducho tým, ako dlho budete mať položený prst na praktickom tlačidlovom spínači.

O bezpečné používanie sa postarajú protišmykové nožičky a bezpečnostná poistka proti nesprávnemu zostaveniu, ktorá zabráni spusteniu, pokiaľ do seba komponenty správne nezapadajú.

Technické parametre

Maximálny príkon ( W ) 150
Farba Biela
Obsah zásobníka na 50 g kávových zŕn
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu