ETA ActivMix Family 2102 90000

(0)

Kód: 084299

Výrobca:

Stolný mixér.
Príkon (W): 350
Objem nádoby (L): 0.6 l
Počet rýchlostí: 1
Pulzný spínač: Áno
Funkcie: mixovanie, drvenie ľadu
Materiál nádoby: tritan

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

26,90 € s DPH

22,42 € bez DPH

Stolový mixér ETA Activmix Family s výkonom 350 W hravo zvládne prípravu rôznych druhov ovocných nápojov, smoothie, proteínových fitness nápojov, výživy pre športovcov, ale tiež mliečnych koktailov, alkoholických a nealkoholických osviežujúcich drinkov. Poradí si s drtením ľadu pre prípravu ľadovej kávy a ľadovej drte. Môžete ho použiť tiež pri grilovaní na výrobu dressingov, salsa omáčok, ale aj domácich ovocných výživ a marmelád. Jeho široké využitie oceníte nielen pri športe, ale tiež počas horúcich letných dní, pri grilovaní a pri ďalších spoločných chvíľach s priateľmi.

MIX and GO

Activmix je predovšetkým pre tých, ktorí žijú aktívnym životom a chcú si k nemu dopriať niečo dobrého. Je veľmi praktický. Vziať si ho môžete so sebou kamkoľvek, či už si ho vezmete celý alebo iba jeho fľaše. Je vhodný k športu, do práce, do školy ale aj na cesty. Slim dizajn fľaše je totiž navrhnutý priamo do ruky a súčasne tak, aby bolo možné fľaše umiestniť do integrovaných držiakov dverí od auta alebo chladničky.

Rýchlo a jednoducho

Táto fľaša je zároveň mixovacou nádobou. Fľašu naplníte, jednoducho nasadíte mixovacie nože a umiestnite na motor. Po rozmixovaní fľašu odnímete, odskrutkujete nože a tie vymeníte za praktický tesniaci uzáver s pítkom. Príprava nápojov je ľahká a veľmi rýchla. Zároveň tak ušetríte čas pri umývaní ďalšej nádoby a pri prelievaní nápojov ako je tomu u klasických veľkých stolových mixérov.

Okrem veľkej fľaše o objeme 600 ml dostanete k mixéru ešte jednu veľkú fľašu 600 ml a menšiu fľašu o objeme 400 ml. Všetky sú vyrobené z vysoko odolného Tritanu. Ten neobsahuje pachy ani chute a je zdravotne nezávadný.

Technické parametre

Farba Zelená
Maximálny príkon ( W ) 350
Dĺžka kábla ( m ) 1,2
Počet rýchlostí 1
Pulzný spínač Áno
Materiál nádoby Tritan
Objem nádoby ( L ) 0,5 - 1,0
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu