BEURER maremed® MK 500

(0)

Kód: 088719

Výrobca:

Typ: Čistička vzduchu so zvlhčovačom
Typ zvlhčovača: ultrazvukový s ionizáciou
Vhodné do miestnosti : 50 m2
Kapacita nádržky : 6 l
Odfiltruje až 70% častíc nečistôt, peľu, jemného domáceho prachu a chlpov zvierat. UVC lampa navyše z vody odstráni až 99% choroboplodných zárodkov a vírusov.

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

399,00 € s DPH

332,50 € bez DPH

Čistička vzduchu so simulátorom morského vzduchu BEURER maremed® MK500 – 5 stupňový systém, ktorý čistí, mineralizuje, dezinfikuje, ionizuje a zvlhčuje vzduch v miestnosti.Na zdravie dýchacích ciest priaznivo pôsobí slaná voda. Naviac je zo vzduchu odfiltrovaných až 70% častíc nečistôt, peľu, jemného domáceho prachu a chlpov zvierat a UVC lampa z vody odstráni až 99% choroboplodných zárodkov a vírusov. Bezkonkurenčný dizajn simulátora dopĺňa LED displej ktorý sa ovláda dotykom. Simulátor sa odporúča používať v miestnostiach do 50 m2. V balení nájdete 625 g špeciálnej morskej soli, ktorá vám vydrží na 3 mesiace používania.

Predstavujeme strážcu vlnených svetrov a funkčného oblečenia
Znečistené ovzdušie je jednou z hlavných príčin astmy a iných respiračných chorôb.Pre vytvorenie zdravého zvlhčovania dýchacích ciest kombinuje maremed® výhody čističa vzduchu a zvlhčovača vzduchu. Zo vzduchu sa odfiltruje až 70% častíc nečistôt, peľu, jemného domáceho prachu a chlpov zvierat. Prístroj disponuje UVC lampou ktorá z vody odstráni až 99% choroboplodných zárodkov a vírusov. Ionizačný hrebeň sa používa na ďalšiu ionizáciu a čistenie predtým, ako sa mineralizovaný vzduch vráti do prostredia. Patentovaný princíp obohacuje vzduch o slaný vzduch a simuluje tak biodynamiku morského pobrežia. Soľ sa vyrába výlučne pre spoločnosť Beurer, pozostáva zo 100% prírodných solí a je dokonale zladená so systémom maremed® s viac ako 65 hodnotnými minerálmi a stopovými prvkami.

cisticka 1

Ako to celé funguje?
1. Nádržka na vodu sa naplní špeciálnou morskou soľou a vodou. 2. Ventilátor nasaje vzduch a integrované filtre zaistia predčistenie vzduchu a odstraňujú z neho častice nečistôt, peľ, prach a zvieracie chlpy. 3. UVC lampa eliminuje 99% choroboplodných zárodkov zo vzduchu a vody. 4. Prechádzajúci vzduch je cez blok odparovania vody obohatený o minerály z vody. 5. Ionizačný hrebeň sa používa na ďalšiu ionizáciu a čistenie pred uvoľnením mineralizovaného vzduchu späť do životného prostredia..

cisticka 2
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu