ETA Moneto 0449 90000

(0)

Kód: 086803

Výrobca:

Typ vysávača: tyčový 2v1
Typ filtrácie: 
bezsáčkový
Napájanie: 
akumulátorový (Li-ion)
Doba prevádzky:
20 min
Doba nabíjania (h): 5
Objem nádoby (L): 0.55

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

79,00 € s DPH

65,83 € bez DPH

Pomocník každej domácnosti!

Tyčový vysávač ETA Moneto je skvelý pomocník do vašej domácnosti. Jeho výhodou je nižšia hmotnosť a tichý chod na rozdiel od klasických vysávačov. Vďaka svojím rozmerom, nízkej hmotnosti a sklopnému ramenu sa dobre skladuje, nezaberie teda veľa miesta. Ergonomická pogumovaná rukoväť zaisťuje pohodlnú manipuláciu pri používaní. Určite oceníte aj možnosť samostatného využitia ručného vysávača, napríklad len na pár omrviniek po deťoch. Budete ho mať tak neustále po ruke.

Výkon

Vysávač je osadený kvalitným akumulátorom 14,4 V NiMH, doba potrebná k plnému nabitiu je 5 hodín. Na jedno nabitie vydrží byť výkonný až 20 minút a možno nastaviť úroveň sacieho výkonu podľa aktuálnej potreby - vysoký a nízky. Kontrolné svetlá informujú o stave nabitia akumulátora - priebežne zhasínajú. Prachová nádoba tyčového vysávača disponuje objemom 0,55 l, je vybavená cyklónovým filtračným systémom. Vysávač má veľmi kvalitný HEPA filter, ktorý zachytí aj tie najjemnejšie častice. LED diódy umiestnené na hubici osvetľujú priestor pred vysávačom.

Vysávač ETA Moneto je jednoduchý na údržbu, v prípade potreby stačí komponenty utrieť vlhkou handričkou. Vo vysávači ETA Moneto sa snúbi moderný a elegantný design a výkonný a praktický pomocník, ktorého oceníte pri upratovaní domácnosti, ale aj na chate či chalupe.

Príslušenstvo

V príslušenstve nájdete podlahovú hubicu s rotačným kartáčom, tá je určená pre vysávanie kobercov s nízkym vlasom a pre hladké podlahy. Motor rotačnej hubice je chránený elektronickým systémom proti preťaženiu alebo zablokovaniu. Praktické sú tiež priestory v stojane pre uloženie ďalšieho príslušenstva. So štrbinovou hubicou sa pri upratovaní dostanete aj do ťažko prístupných miest. Rôzne druhy nábytku, steny alebo obrazy pohodlne povysávate pomocou kartáča s jemnými štetinami. Po poriadnom upratovaní vysávač opäť zaparkujete do dobíjacej stanice, kde bude za 5 hodín opäť pripravený k maximálnemu výkonu.

Technické parametre

Farba Biela
Maximálna hlučnosť ( dBA ) 80
Objem vrecka/nádoby ( L ) 0,5
Druh filtra HEPA
Počet stupňov výkonu 2
Typ batérie Ni-Mh
Doba nabíjania ( h ) 5
Doba prevádzky 20 min.
Príslušenstvo Turbohubica, štrbinová, hubica s jemnými štetinkami
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu