ETA Brillant 3220 90000

(0)

Kód: 088888

Výrobca:


Typ vysávača : klasický
Vysávanie : Suché
Technológia : vreckový
Napájanie : sieťové
Príkon vysávača (W) : 700
Akčný rádius (m): 10

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

73,00 € s DPH

60,83 € bez DPH

Prach a špina majú červenú

Vreckový vysávač ETA Brillant v sebe skrýva účinný, ale úsporný ECO motor, ktorý sa spolu s kvalitným HEPA filtrom č. 12dvoma mikrofiltrami odolným vreckom na prach spoľahlivo postará o brilantný výsledok.

Motor je navyše chránený pred prehriatím (a tým aj následným poškodením) bezpečnostnou poistkou. Ďalší bezpečnostný mechanizmus potom zabraňuje spusteniu bez (správne) vloženého vrecka na prach.

Stvorený pre vaše pohodlie

Vysávač ETA Brillant si zamilujete na prvý pohľad aj podanie ruky. Postará sa o to ergonomicky tvarovaná rukoväť na kovovej teleskopickej trubici, ktorá sa navyše pýši nadštandardnou dĺžkou (94 cm). Jednoducho ju tak nastavíte na mieru každého člena domácnosti.

Spolu s predĺženou hadicou (1,7 m) a dlhým (7 m), automaticky navíjaným napájacím káblom potom získate akčný rádius až 10 m, ktorý vám umožní dosiahnuť do všetkých kútov miestnosti bez nutnosti neustáleho prepojovania kábla. Hladký pohyb všetkými smermi zaistí koliesko otočné o 360°, mäkčené pojazdové kolieska sú pritom šetrné aj k hladkým podlahám náchylným na poškrabanie.

Nastavenie sacieho výkonu môžete ľahko regulovať priamo na ovládacom paneli vysávača alebo posuvníkom na rukoväti. Výfuk v hornej časti vysávača potom eliminuje vírenie prachu v miestnosti.

Vysávač je tiež opatrený praktickým držadlom pre pohodlné prenášanie a keď ho potrebujete na chvíľu odložiť, ponúkne vám parkovanie vo vertikálnej a horizontálnej polohe.

Na plné vrecko na prach vás upozorní kontrolka. Vďaka trojlitrovej kapacite vrecka však túto signalizáciu nebudete vídať príliš často.

Praktické príslušenstvo, ktoré sa nestratí

Vysávač ETA Brillant je okrem univerzálnej podlahovej hubice s prepínaním na vysávanie kobercov alebo tvrdých podláh vybavený tiež parketovou hubicou špeciálne navrhnutou na tvrdé povrchy, ako sú parkety, dlažba alebo plávajúce podlahy.

Pre kompletnú očistu vašej domácnosti nechýba ani štrbinová hubica, ktorá dosiahne do horšie prístupných miest, ako sú rebrá radiátorov alebo priestory za nábytkom, a kefka s jemnými štetinkami pre šetrné vysávanie prachu a pavučín.

Tieto drobné komponenty navyše majú svoj úložný priestor priamo v tele vysávača, a tak sa nestane, aby ste ich niekde stratili.

Súčasťou balenia je tiež vrecko na prach ETA ORIGINAL s vynikajúcou účinnosťou filtrácie aj tých najmenších prachových častíc vrátane peľu a roztočov. Vyniká tiež vysokou odolnosťou proti nasatej vlhkosti aj pretrhnutiu tvrdými či ostrými predmetmi. Zároveň má až o 50 % dlhšiu životnosť oproti bežným vreckám.

Jednoducho ho môžete zameniť tiež za vrecko ETA HYGIENIC či ETA ANTIBACTERIAL.

*Hodnotenie vysávača ETA

Hodnotenie vysávačov ETA prebieha v skúšobni v Hlinsku, kde sú už viac ako 50 rokov podrobované testom podľa najprísnejších kritérií. Prechádzajú skúškami, ktoré otestujú ich výkonnosť pri vysávaní kobercov a tvrdých podláh, rovnako ako úroveň filtrácie a hlučnosť. Výsledné hodnotenie tak vyjadruje celkovú úroveň vysávača ETA. Tie, ktoré uspeli na výbornú vo všetkých štyroch kategóriách nesú označenie ETA 4AAAA.

Technické parametre

Farba Červená
Maximálny príkon ( W ) 700
Hlučnosť ( dBA ) 75
Dĺžka kábla ( m ) 7
Akčný rádius/dosah ( m ) 10
Objem vrecka/nádoby ( L ) 3
Druh filtra HEPA H 12
Teleskopická trubica Áno
Napätie ( V ) 230
Napájanie Sieťové
Príslušenstvo univerzálna, parketová, štrbinová hubica a kefka so štetinami
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Produkty ktoré sa hodia k tomuto