PHILIPS QP6510/20 OneBlade Pro

(0)

Kód: 088120

Výrobca:

Doba prevádzky: 60 min
Dĺžka nabíjania: 60 min
Funkcie: zastrihávač na bradu
Materiál strihacích nožov: oceľ
Počet nadstavcov v balení:1
Zastrihovanie bez nadstavca Áno

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

61,90 € s DPH

51,58 € bez DPH

Perfektný zastrihávač Philips QP6510/20 OneBlade Pro disponuje systémom dvojitej ochrany, zastriháva, holí bradu akejkoľvek dĺžky a vytvára pevné línie a tvary. OneBlade má obojstrannú čepeľ, pre vytvorenie dokonale čistých línií. Praktická LED kontrolka rukoväti slúži ako indikátor a informuje Vás o stave batérie. Zastrihávač má pribalený hrebeňový nástavec na zastrihávanie s 12 dĺžkami strihu, od 0,5 do 9 mm. Zastrihávač Philips QP6510/20 je vodeodolný. Strojček má dobíjateľnú Li-ion batériu s kapacitou 60 min. nepretržitého výkonu. Farba: čierna so striebornou čepeľou

Zastriháva a tvaruje.
Zastrihnite si bradu ako profesionál,môžete si nastaviť rovnomernú dĺžku pomocou nastaviteľného hrebeňového nástavca. Máte na výber z 12 nastavení dĺžky od jednodenného strniska cez krátky strih až po dlhú bradu. Obojstranná čepeľ Vám vytvaruje bradu do dokonalého štýlu s perfektnou presnosťou, a to aj v horšie dostupných alebo citlivých oblastiach. Vylaďte svoj štýl jednoducho a za pár sekúnd.

zastrih


Dokonalé kopírovanie.

OneBlade Vám dokonalo skopíruje obrysy tváre a umožní Vám účinne a pohodlne zastrihávať a oholiť všetky oblasti tváre.Dodáte svojmu vzhľadu štýl a pohybom čepele v ktoromkoľvek smere vytvoríte čisté línie.

kopiro

Odolná čepeľ.
Kvalitná čepeľ Vám zaručí dlhodobý výkon. Pre optimálny výkon postačí vymeniť čepeľ raz za 4 mesiace. Výmena je úplne jednoduchá a bezproblémová. Indikátor s LED osvetlením Vám zobrazí stav batérie. Upozorní Vás na nízky stav batérie počas používania a pri zapojení ukazuje priebeh nabíjania!

vymena

Kvalitná batéria.
Holiaci strojček disponuje veľmi kvalitnou lítiovou batériou. Prístroj sa nabíja 60 minút a vydrží až 60 minút prevádzky.

bateria

Technické parametre

Farba Čierna
Displej Ano
Počet nadstavcov 1
Výdrž batérie 45-60 min
Doba nabíjania 60 min
Rozmery V x Š x H (mm) 200 x 130 x 80 mm
Hmotnosť ( kg ) 0,3
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Produkty ktoré sa hodia k tomuto