ORAVA RGO-102 AW

(0)

Kód: 076088

Výrobca:

Jednodverová monoklimatická chladnička
Energetická trieda: F
Ročná spotreba el.energie:107 kWh
Objem chladničky (L): 91
Hlučnosť: 43 dB
Rrozmery chladničky (Š x H x V): 480 x 500 x 821mm
 

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

179,00 € s DPH

149,17 € bez DPH

Jednodverová monoklimatická chladnička, energetická trieda: F, hrubý objem chladničky: 91 l, čistý objem chladničky: 89 l,nastaviteľné nožičky, držiak na fľaše, sklenené poličky, možnosť zmeny otvárania dverí, klimat. trieda ST/N  (10 °C – 43 °C), hlučnosť: 43 dB, ročná spotreba el.energie: 107 kWh, rozmery chladničky (Š x H x V): 480 x 500 x 821mm, rozmery balenia (Š x H x V): 519 x 544 x 878 mm, hmotnosť balenia: 25,94 kg, hmotnosť chladničky:23,9  kg

Hlučnosť – len 43 dB.
Hlučnosť chladničky je dôležitý parametrom pri výbere chladničky. Nikto predsa netúži po zvukoch, ktorými by ho mohol spotrebič počas svojej prevádzky vyrušovať. Ani cez deň, ani v noci. Nízka hlučnosť, avšak vysoká spoľahlivosť mrazenia a chladenia sú to, čo od nového spotrebiča očakávame. Chladnička Orava uspokojí obe vaše predstavy.

AbsoluteCare

Objem 89 l.
Tento údaj vám napovie, aké množstvo potravín sa zmestí do chladničky. Čím väčší objem, tým viac potravín a jedál si v nej uložíte na neskôr. Tento údaj by ste si mali pri výbere chladničky všímať o to viac, ak ste súčasťou viacpočetnej rodiny, kde sa robia naozaj veľké zásoby, alebo ak nakupujete potraviny zriedkavejšie, avšak nárazovo, vo veľkých množstvách.

ProSense

Vyberateľné poličky.
Vďaka vyberateľným poličkám je manipulácia s potravinami v chladničke veľmi jednoduchá. Poličky si môžete vytiahnuť, aby ste do nich uvarené jedlo a suroviny vložili tak hlboko, ako potrebujete. V chladničke si tak vytvoríte prehľadný systém a dostatok miesta na zásoby. Možnosť vyberať poličky oceníte aj pri dôkladnom a precíznom umývaní chladničky raz za čas, aby žiarila čistotou a bola hygienicky vhodným miestom na uskladenenie potravín.

OKOFlow

Kompaktné rozmery.
Kompaktné rozmery chladiacho zariadenia vám umožnia umiestniť ho aj do veľmi malých priestorov. O možnosť uložiť si zásoby tak nepídete ani v prípade, že vaše bývanie nie je príliš veľkorysé na metráž.

Kratke_susenie

Technické parametre

Energetická trieda F
Farba Biela
Ročná spotreba energie (kWh/rok) 107
Hlučnosti ( dBA ) 43
Celkový objem ( L ) 91
Čistý objem chladničky ( L ) 89
No Frost/ Beznámrazová Ano
Automatické odmrazovanie chladničky Ano
Počet poličiek v chladničke 2
Nízkoteplotná zásuvka / Zero zone Nie
Fresh zone priehradka Nie
Klimatická trieda N a ST
Rozmery V x Š x H (mm) 821 x 480 x 500
Rozmer výška ( cm ) od 48 do 100
Rozmer šírka ( cm ) od 45 do 55 cm
Hmotnosť ( kg ) 24,2
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu