ORAVA FRO 200

(0)

Kód: 080897

Výrobca:

En.trieda: F
Ročná spotreba energie (kWh): 250
Ovládanie: Mechanický otočný termostat
Čistý objem mrazničky (l): 198
Rozmer VxŠxH (mm): 850x945x523

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

299,00 € s DPH

249,17 € bez DPH


Kvalitná truhlicová mraznička je vybavená vyberateľným košom pre menšie potraviny. Mraznička poskytuje pohodlný skladovací priestor s jednoduchým prístupom k potravinám, ktoré sú mrazené chladným vzduchom s mraziacim výkonom 9kg/24h. Čistý objem mraziaceho priestoru je 198 l a teplotu si jednoducho nastavíte na ovádacom paneli. Biele vyhotovenie zaručuje jemnosť a klasický štýl a hoci pracuje na „plné obrátky“, veľa hluku nenarobí – len 41 dB.

Hlučnosť – len 41 dB.
Hlučnosť je dôležitý parametrom pri výbere mrazničky. Nikto predsa netúži po zvukoch, ktorými by ho mohol spotrebič počas svojej prevádzky vyrušovať. Ani cez deň, ani v noci. Nízka hlučnosť, avšak vysoká spoľahlivosť mrazenia a chladenia sú to, čo od nového spotrebiča očakávame. Mraznička Orava uspokojí obe vaše predstavy.

AbsoluteCare

Objem 203 l.
Tento údaj vám napovie, aké množstvo potravín sa zmestí do mrazničky. Čím väčší objem, tým viac potravín a jedál si v nej uložíte na neskôr. Tento údaj by ste si mali pri výbere mrazničky všímať o to viac, ak ste súčasťou viacpočetnej rodiny, kde sa robia naozaj veľké zásoby, alebo ak nakupujete potraviny zriedkavejšie, avšak nárazovo, vo veľkých množstvách.

ProSense

Truhlicová mraznička.
Veľkou prednosťou truhlicovej mrazničky je jej kapacita. Zmestíte toho do nej neúrekom - zamraziť si v nej môžete exta veľkú úrodu zo záhrady (drobné ovocie na koláče, nastrúhaná cuketa a iná zelenina na polievky a omáčky), mäsové produkty zo zabíjačky aj mega nákupy potravín v akciovej cene. Truhlicová mraznička sa tak u vás doma stane skutočnou truhlicou na skladovanie potravinových pokladov.

OKOFlow

Technické parametre

Energetická trieda F
Ročná spotreba energie (kWh/rok) 250
Hlučnosť ( dBA ) 41
Objem ( L ) 203
Čistý objem mrazničky ( L ) od 150 do 205L
No Frost/ Beznámrazová Nie
Automatické odmrazovanie mrazničky Nie
Kapacita mrazenia ( kg/24h ) 9
Počet zásuviek/košov v mrazničke 1
Rozmery V x Š x H (mm) 850x945x523
Rozmer výška ( cm ) od 48 do 100
Rozmer šírka ( cm ) do 100 cm
Hmotnosť ( kg ) 33
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu