AEG L7WBE69S

(0)

Kód: 082355

Výrobca:

Práčka so sušičkou L7WBE69S
Kapacita prania/sušenia (kg): 9/6
En. trieda: E
Otáčky za minútu: 1600
Hlučnosť (db): 51
Rozmery VxŠxH max. (mm): 847x597x660
Doživotná záruka na ÖKOINVERTOR

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

729,00 € s DPH

607,50 € bez DPH

729,00 € za ks

Kombinovaná práčka so sušičkou , kapacita prania 9 kg, kapacita sušenia 6 kg , Typ motora: ÖKOInvertor , Maximálne otáčky: 1600 ot./min. ,Technológia ÖKOMix,DualSense® prispôsobí teplotu a pohyb bubna rôznym druhom tkanín a vytvorí na mieru šitý program pre danú bielizeň Funkcia Posunutý štart , Systém proti penivosti , Kontrola rozloženia bielizne v bubne ,Ochrana proti vytopeniu ,Technológia sušenia: bez tepelného čerpadla, Zoznam programov: Eco 40-60, bavlna, syntetika, NonStop 1h/1kg, hodváb, vlna/ručné pranie, športová bielizeň, para, plákanie, odstredenie/vypustenie , Woolmark,Rozmery VxŠxH (mm): 847x597x660

Doživotná záruka na ÖKOINVERTOR

Technológia ÖKOMix.
Patentovaná technológia OKÖMix zaistí rovnomerné pranie a sušenie vďaka predmiešaniu pracieho prostriedku a aviváže na najúčinnejšiu zmes, ktorú potom dávkuje do bubna práčky.

okomix


Cykly na mieru.

Technológia ProSense® automaticky upravuje čas prania a sušenia podľa veľkosti náplne. Praktické a úsporné cykly, pri ktorých šetríte čas, energiu a vodu bez ohľadu na to, či je náplň veľká alebo malá. 

dry

Duálna technológia.
DualSense® prispôsobí teplotu a pohyb bubna rôznym druhom tkanín. Nižšia teplota a regulovaný pohyb bubna umožňujú jemné pranie a sušenie všetkých kusov oblečenia od jemnej bielizne až po outdoorové funkčné odevy, a v jednom cykle. 

dual

Program NonStop 1h/1kg .
NonStop 1h/1kg ponúka najefektívnejšie cykly prania a sušenia za čo najkračší možný čas. Spotrebič, navrhnutý na pranie a sušenie 1 kg dávky odevov len za 1 hodinu, predstavuje najviac ekonomické výkony, ktoré sú v súčasnosti dostupné na trhu, čím ušetríte čas a energie. 

hodina

Invertný motor s doživotnou zárukou. 
Invertný motor je veľmi spoľahlivý, odolný, tichý a úsporný. Je založený na bezkefovej invertnej technológií, ktorá znižuje vibrácie a opotrebenie a poskytuje maximálny výkon pri minimálnom hluku (po registrácii na www.aeg.sk). 

AEG Motor_invert.

Predĺžená záruka na motor alebo celý spotrebič.
Predĺžte si štandardnú záručnú dobu na vašu novú práčku či sušičku. Pri vybraných modeloch spotrebičov AEG teraz ponúkame predĺženú záruku 5 rokov na kompletný spotrebič, 10 rokov na invertorový motor a doživotnú záruku na motor ÖKOInvertor. Zistite viac: https://www.aeg.sk/local/promotions/predlzene-zaruky/.

zaruka

Technické parametre

Energetická trieda C
Kapacita sušenia / náplň ( kg ) 6
Systém sušenia Kondenzačná
Kapacita prania/náplň ( kg ) 9
Maximálna rýchlosť odstreďovania ( ot./min) 1600
Parné programy Ano
Spotreba energie ( kWh/100cyklov ) 376 suš./65 pranie
Spotreba vody ( L/cyklus ) 70 suš./49 pranie
Trieda účinnosti odstreďovania B
Počet programov 10
Hlučnosti pri praní ( dBA ) 51
Hlučnosti pri odstreďovaní ( dBA ) 77
Displej Ano
Hlučnosti pri sušení ( dBA ) 60
Rozmery V x Š x H (mm) 847x597x660
Rozmer hĺbka ( cm ) od 65 cm a viac
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Produkty ktoré sa hodia k tomuto