AEG L6FBG68SC

(0)

Kód: 086032

Výrobca:

Práčka predom plnená L6FBG68SC
Kapacita prania (kg): 8
En. trieda: C
Otáčky za minútu: 1600
Hlučnosť (db): 50
Rozmery VxŠxH max. (mm): 850x575x600
Predĺžená záruka 5 rokov na celý spotrebič.

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

489,00 € s DPH

407,50 € bez DPH

489,00 € za ks

Práčka predom plnená - hlboká; AEG ProSense ™ L6FBG68SC; Hlavné technológie: ProSense ™; En. trieda: C; Kapacita prania (kg): 8; Otáčky za minútu: 1600; Hlučnosť (db): 50; Aqua control: Nie; Parné programy: Nie; Time Manager / úspora času: Áno; Antialergický program: Áno; Rýchly program: Áno - 20 minút / 3kg; Woolmark: Blue; Rozmery VxŠxH max. (mm): 850x600x575x600; Motor: Ökoinvertor motor s doživotnou zárukou; Displej: LED displej; Odložený štart: Áno; Český panel a popisky: Áno; 5 rokov záruka na celý model: Áno

5 rokov záruka na celý spotrebič

Dokonalá starostlivosť o vaše oblečenie, úspora vody aj energie.
Technológia ProSense® automaticky upraví dĺžku prania podľa aktuálnej náplne. Vašej bielizni sa tak dostane tej najšetrnejší starostlivosti, a ešte ušetríte za spotrebu vody a energie.

AEG ProSense


Mäkké a hebké oblečenie ako nikdy predtým.

Funkcia SoftPlus zaisťuje rovnomernú distribúciu aviváže doslova ku každému vláknu. Tkaniny sú ochránené, vydržia dlhšie a vaše oblečenie bude hebké a príjemné na dotyk.

AEG SoftPlus

Energeticky účinné pranie v najkratšom možnom čase.
Veľa Eco programov vám ušetrí energiu. Eco Úspora času vám ale šetrí aj čas. Práčka vás nechá vybrať si program Eco a Úspora času dohromady a vy tak získate energeticky účinné pranie v tom najkratšom možnom čase.

ECO Uspora

Ochrana vašich odevov.
Práčka AEG je vybavená šetrným bubnom, ktorý je špeciálne navrhnutý pre maximálnu starostlivosť o vaše odevy. Vodné trysky dvíhajú a chránia vašu bielizeň počas prania. Vďaka väčšiemu množstvu menších otvorov bubon práčky znižuje naťahovanie bielizne, a uchováva tak tvar odevov počas odstreďovania.

AEG Ochrana odev.

Invertný motor s 10-ročnou zárukou.
Invertný motor je veľmi spoľahlivý, odolný, tichý a úsporný. Je založený na bezkefovej invertnej technológií, ktorá znižuje vibrácie a opotrebenie a poskytuje maximálny výkon pri minimálnom hluku. Navyše so zárukou 10 rokov (po registrácii na www.aeg.sk).

AEG Motor_invert.

Predĺžená záruka na motor alebo celý spotrebič.
Predĺžte si štandardnú záručnú dobu na vašu novú práčku či sušičku. Pri vybraných modeloch spotrebičov AEG teraz ponúkame predĺženú záruku 5 rokov na kompletný spotrebič, 10 rokov na invertorový motor a doživotnú záruku na motor ÖKOInvertor. Zistite viac: https://www.aeg.sk/local/promotions/predlzene-zaruky/.

zaruka

10 rokov záruka na invertor motor

Technické parametre

Energetická trieda C
Farba Biela/Nerez
Kapacita prania/náplň ( kg ) 8
Maximálna rýchlosť odstreďovania ( ot./min) 1600
Parné programy Nie
Spotreba energie ( kWh/100cyklov ) 63
Spotreba vody ( L/cyklus ) 47
Trieda účinnosti odstreďovania B
Počet programov 12
Hlučnosti pri praní ( dBA ) 50
Hlučnosti pri odstreďovaní ( dBA ) 75
Displej Stredne veľký LCD
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Produkty ktoré sa hodia k tomuto