AEG L6FLI48WC

(0)

Kód: 091834

Výrobca:

Práčka predom plnená L6FLI48WC
Kapacita prania (kg): 8
En. trieda: B
Otáčky za minútu: 1400
Hlučnosť (db): 52
Rozmery VxŠxH max. (mm): 847x596x547
Predĺžená záruka 10 rokov na invertor motor

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

489,00 € s DPH

407,50 € bez DPH

Práčka s predným plnením, Energetická trieda : B , Spotreba vody na 1 cyklus : 43 l, Spotreba energie na 100 cyklov : 54 kWh, Maximálna rýchlosť odstreďovania: 1400 ot./min, Pracie programy: jemná bielizeň, WoolSilk, 20min 3Kg, Cotton 20, jednoduché žehlenie, Anti Allergy Vapour, odstredenie/vypustenie, Eco 40-60, bavlna, syntetika ,Možnosť extra plákania ,Možnosť ošetrenia škvŕn, Kontrola vyváženia náplne v bubne, Technológia Fuzzy Logic, prispôsobuje sa množstvu náplne, Posunutý štart, Protipenový systém ,Počet priehradok dávkovača na prací prostriedok: 3, Detský bezpečnostný zámok, Nožičky: 4 nastaviteľné nožičky, Ochrana proti vytopeniu, Riešenie proti vytopeniu s Aqua Control senzorom,Typ motora: Invertorový motor so zárukou 10 rokov, Rozmery (mm): 847x596x547 mm

Predĺžená záruka 10 rokov na invertor motor

Dokonalá starostlivosť o vaše oblečenie, úspora vody aj energie.
Technológia ProSense® automaticky upraví dĺžku prania podľa aktuálnej náplne. Vašej bielizni sa tak dostane tej najšetrnejší starostlivosti, a ešte ušetríte za spotrebu vody a energie. 

AEG ProSense


Mäkké a hebké oblečenie ako nikdy predtým.

Funkcia SoftPlus zaisťuje rovnomernú distribúciu aviváže doslova ku každému vláknu. Tkaniny sú ochránené, vydržia dlhšie a vaše oblečenie bude hebké a príjemné na dotyk. 

AEG SoftPlus

Energeticky účinné pranie v najkratšom možnom čase.
Veľa Eco programov vám ušetrí energiu. Eco Úspora času vám ale šetrí aj čas. Práčka vás nechá vybrať si program Eco a Úspora času dohromady a vy tak získate energeticky účinné pranie v tom najkratšom možnom čase. 

ECO Uspora

Ochrana vašich odevov.
Práčka AEG je vybavená šetrným bubnom, ktorý je špeciálne navrhnutý pre maximálnu starostlivosť o vaše odevy. Vodné trysky dvíhajú a chránia vašu bielizeň počas prania. Vďaka väčšiemu množstvu menších otvorov bubon práčky znižuje naťahovanie bielizne, a uchováva tak tvar odevov počas odstreďovania. 

AEG Ochrana odev.

Invertný motor s 10-ročnou zárukou. 
Invertný motor je veľmi spoľahlivý, odolný, tichý a úsporný. Je založený na bezkefovej invertnej technológií, ktorá znižuje vibrácie a opotrebenie a poskytuje maximálny výkon pri minimálnom hluku. Navyše so zárukou 10 rokov (po registrácii na www.aeg.sk). 

AEG Motor_invert.

Predĺžená záruka na motor alebo celý spotrebič.
Predĺžte si štandardnú záručnú dobu na vašu novú práčku či sušičku. Pri vybraných modeloch spotrebičov AEG teraz ponúkame predĺženú záruku 5 rokov na kompletný spotrebič, 10 rokov na invertorový motor a doživotnú záruku na motor ÖKOInvertor. Zistite viac: https://www.aeg.sk/local/promotions/predlzene-zaruky/.

zaruka

Technické parametre

Energetická trieda B
Farba Biela
Kapacita prania/náplň ( kg ) 8
Maximálna rýchlosť odstreďovania ( ot./min) 1400
Parné programy Nie
Spotreba energie ( kWh/100cyklov ) 54
Spotreba vody ( L/cyklus ) 43
Trieda účinnosti odstreďovania B
Počet programov 10
Hlučnosti pri praní ( dBA ) 52
Hlučnosti pri odstreďovaní ( dBA ) 74
Displej Ano
Rozmery V x Š x H (mm) 847x596x547
Rozmer hĺbka ( cm ) od 48 do 56 cm
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu