AEG L6SE27SCE

(0)

Kód: 090927

Výrobca:

Práčka predom plnená L6SE27SCE
Kapacita prania (kg): 7
En. trieda: D
Otáčky za minútu: 1200
Hlučnosť (db): 73
Rozmery VxŠxH max. (mm): 843x595x487

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

499,00 € s DPH

415,83 € bez DPH

Práčka úzka s predným plnením, Energetická trieda: D, Spotreba energie na 100 cyklov : 69 kWh, Spotreba vody na 1 cyklus : 45 l, Náplň bielizne: 7 kg, Maximálna rýchlosť odstreďovania: 1200 ot./min, Pracie programy: bavlna, syntetika, jemná bielizeň, WoolSilk, 20min 3Kg, jednoduché žehlenie, páperová bunda, športová bielizeň, džínsovina, Anti Allergy Vapour, Eco 40-60, Možnosť extra plákania ,Možnosť skrátenia času ,Možnosť ošetrenia škvŕn, Kontrola vyváženia náplne v bubne ,Technológia Fuzzy Logic - prispôsobuje sa množstvu náplne, Posunutý štart, Protipenový systém, Invertný motor pre zvýšený výkon a extrémne tichý chod,Rozmery (mm): 843x595x487

Dokonalá starostlivosť o vaše oblečenie, úspora vody aj energie.
Technológia ProSense® automaticky upraví dĺžku prania podľa aktuálnej náplne. Vašej bielizni sa tak dostane tej najšetrnejší starostlivosti, a ešte ušetríte za spotrebu vody a energie. 

AEG ProSense


Mäkké a hebké oblečenie ako nikdy predtým.

Funkcia SoftPlus zaisťuje rovnomernú distribúciu aviváže doslova ku každému vláknu. Tkaniny sú ochránené, vydržia dlhšie a vaše oblečenie bude hebké a príjemné na dotyk. 

AEG SoftPlus

Energeticky účinné pranie v najkratšom možnom čase.
Veľa Eco programov vám ušetrí energiu. Eco Úspora času vám ale šetrí aj čas. Práčka vás nechá vybrať si program Eco a Úspora času dohromady a vy tak získate energeticky účinné pranie v tom najkratšom možnom čase. 

ECO Uspora

Ochrana vašich odevov.
Práčka AEG je vybavená šetrným bubnom, ktorý je špeciálne navrhnutý pre maximálnu starostlivosť o vaše odevy. Vodné trysky dvíhajú a chránia vašu bielizeň počas prania. Vďaka väčšiemu množstvu menších otvorov bubon práčky znižuje naťahovanie bielizne, a uchováva tak tvar odevov počas odstreďovania. 

AEG Ochrana odev.

Invertný motor s 10-ročnou zárukou. 
Invertný motor je veľmi spoľahlivý, odolný, tichý a úsporný. Je založený na bezkefovej invertnej technológií, ktorá znižuje vibrácie a opotrebenie a poskytuje maximálny výkon pri minimálnom hluku. Navyše so zárukou 10 rokov (po registrácii na www.aeg.sk). 

AEG Motor_invert.

Technické parametre

Energetická trieda D
Farba Biela
Kapacita prania/náplň ( kg ) 7
Maximálna rýchlosť odstreďovania ( ot./min) 1200
Parné programy Nie
Spotreba energie ( kWh/100cyklov ) 69
Spotreba vody ( L/cyklus ) 45
Trieda účinnosti odstreďovania B
Počet programov 10
Hlučnosti pri praní ( dBA ) 52
Hlučnosti pri odstreďovaní ( dBA ) 73
Displej Ano
Rozmery V x Š x H (mm) 843x595x487
Rozmer hĺbka ( cm ) od 48 do 56 cm
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Produkty ktoré sa hodia k tomuto