AEG L6SEU26IWC

(0)

Kód: 091770

Výrobca:

Práčka predom plnená L6SEU26IWC
Kapacita prania (kg): 6
En. trieda: D
Otáčky za minútu: 1200
Hlučnosť (db): 73
Rozmery VxŠxH max. (mm): 843x595x372

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

429,00 € s DPH

357,50 € bez DPH

PRÁČKA ÚZKA SPREDU PLNENÁ PROSENSE™, Energetická trieda: D, Spotreba vody na 1 cyklus : 43 l,Spotreba energie na 100 cyklov : 65 kWh, Náplň bielizne: 6 kg Maximálna rýchlosť odstreďovania: 1200 ot./min, Pracie programy: Eco 40-60, bavlna, syntetika, jemná bielizeň, WoolSilk, 20min 3Kg, jednoduché žehlenie, páperová bunda, športová bielizeň, džínsovina, Anti Allergy Vapour ,Možnosť extra plákania, Možnosť skrátenia času, Možnosť ošetrenia škvŕn, Kontrola vyváženia náplne v bubne ,Technológia Fuzzy Logic, prispôsobuje sa množstvu náplne, Posunutý štart ,Protipenový systém ,Invertný motor pre zvýšený výkon a extrémne tichý chod ,Počet priehradok dávkovača na prací prostriedok: 3, Detský bezpečnostný zámok, Nožičky: 4 nastaviteľné nožičky, Ochrana proti vytopeniu,Jazyk panelu: čeština ,Typ motora: Invertorový motor so zárukou 10 rokov, Rozmery (mm): 843x595x372

Dokonalá starostlivosť o vaše oblečenie, úspora vody aj energie.
Technológia ProSense® automaticky upraví dĺžku prania podľa aktuálnej náplne. Vašej bielizni sa tak dostane tej najšetrnejší starostlivosti, a ešte ušetríte za spotrebu vody a energie. 

AEG ProSense


Mäkké a hebké oblečenie ako nikdy predtým.

Funkcia SoftPlus zaisťuje rovnomernú distribúciu aviváže doslova ku každému vláknu. Tkaniny sú ochránené, vydržia dlhšie a vaše oblečenie bude hebké a príjemné na dotyk. 

AEG SoftPlus

Energeticky účinné pranie v najkratšom možnom čase.
Veľa Eco programov vám ušetrí energiu. Eco Úspora času vám ale šetrí aj čas. Práčka vás nechá vybrať si program Eco a Úspora času dohromady a vy tak získate energeticky účinné pranie v tom najkratšom možnom čase. 

ECO Uspora

Ochrana vašich odevov.
Práčka AEG je vybavená šetrným bubnom, ktorý je špeciálne navrhnutý pre maximálnu starostlivosť o vaše odevy. Vodné trysky dvíhajú a chránia vašu bielizeň počas prania. Vďaka väčšiemu množstvu menších otvorov bubon práčky znižuje naťahovanie bielizne, a uchováva tak tvar odevov počas odstreďovania. 

AEG Ochrana odev.

Invertný motor s 10-ročnou zárukou. 
Invertný motor je veľmi spoľahlivý, odolný, tichý a úsporný. Je založený na bezkefovej invertnej technológií, ktorá znižuje vibrácie a opotrebenie a poskytuje maximálny výkon pri minimálnom hluku. Navyše so zárukou 10 rokov (po registrácii na www.aeg.sk). 

AEG Motor_invert.

Technické parametre

Energetická trieda D
Farba Biela
Kapacita prania/náplň ( kg ) 6
Maximálna rýchlosť odstreďovania ( ot./min) 1200
Parné programy Nie
Spotreba energie ( kWh/100cyklov ) 65
Spotreba vody ( L/cyklus ) 43
Trieda účinnosti odstreďovania B
Počet programov 10
Hlučnosti pri praní ( dBA ) 52
Hlučnosti pri odstreďovaní ( dBA ) 73
Displej Ano
Rozmery V x Š x H (mm) 843x595x372
Rozmer hĺbka ( cm ) od 32 do 40cm
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu