Mora K561 AW

(0)

Kód: 083655

Výrobca:

Typ sporáka : kombinovaný
Typ varnej platne : plynová
Typ rúry : multifunkčná
Objem rúry : 62 l
Šírka sporáka : 50 cm
Energetická trieda : A

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

249,00 € s DPH

207,50 € bez DPH

249,00 € za ks

Kombinovaný sporák, 4 plynové horáky s poistkou StopGas, multifunkčná rúra s objemom 62 l, smaltovaná dvojdielna mriežka Stabil plus, tlmené dovieranie dvierok,integrované zapaľovanie horákov, funkcia rozmrazovania, EcoClean funkcia na čistenie rúry, funkcia na ohrev tanierov, regulácia teploty v rúre 50 – 275°C, Osvetlenie rúry, vodítka v rúre - prelisy, chladné dvierka rúry,praktický úložný priestor, príslušenstvo: 1 x rošt, 1 x plech, rozmery spotrebiča (v x š x h): 85 x 50 x 60 cm

Mriežka StabilPlus.
Mriežka StabilPlus Vám zaistí maximálnu stabilitu riadu na mriežke. Silikónové stabilizačné gumičky zaručujú komfort pri varení. Mriežky majú navyše veľmi ľahkú údržbu, kedy ich môžete jednoducho umyť aj v umývačke riadu.

stabil

Čistenie EcoClean.
Jednoduché čistenie, všetko čo je potrebné urobiť, je naliať pol litra vody napríklad do pekáča a nastaviť program EcoClean. Po cca 30 minútach už môžete sledovať výsledok, ktorým je viditeľne čistý povrch celého vnútra rúry vrátane prípadných pekáčov a plechov. Para zmäkčí všetku mastnotu a zaschnuté škrvny, potom ich stačí jednoducho utrieť handričkou a vaša rúra je pripravená na ďalšie pečenie v plnej čistote.

eco

Bezpečné varenie.
Horáky sú vybavené bezpečnostnými poistkami STOPGAS, ktoré eliminujú samovoľné vypnutie a prípadný únik plynu. Táto poistka automaticky vypne plyn pri náhodnom zhasnutí plameňa horáka, napríklad pri pretečení obsahu hrnca alebo pri prievane a zaručí vám tak maximálnu bezpečnosť pri varení.

stop

Multifunkčná rúra.
Multifunkčné rúry majú bohatú ponuku až 11 využiteľných funkcií podľa modelu Vašej vybranej rúry. Všetky programy boli vyvinuté na základe dlhodobých skúseností, tak aby vám zabezpečili maximálny komfort pri pečení. Zvoliť si môžete program pre grilovanie, ohrievanie, rýchlo ohrev či rôzne programy na pečenie mäsa. Široká ponuka programov Vám ponúka aj čistenie, šetrnné rozmrazovanie či eko pečenie a ďalšie.

rura

Technické parametre

Energetická trieda A
Farba Biela
Maximálny príkon ( W ) 2,2
Displej Nie
Typ varného panela Plynový
Počet varných zón/horákov 4
Termopoistka plameňa Ano
Integrované el. zapaľovanie v ovládači Ano
Typ rúry Elektrická
Vnútorný objem rúry L 62 l
Multifunkčná Ano
Pravý horúci vzduch Nie
Gril Nie
Teplotná sonda Nie
Spotreba energie pri ohreve spodná a vrchná špirála + ventilátor ( kWh/cyklus) 0,77
Spotreba energie pri ohreve spodná a vrchná špirála ( kWh/cyklus) 1,03
Napätie ( V ) 230
Typ čistenia EcoClean
Teleskopický výsuv Nie
Ovládanie Mechanické
Šírka ( cm ) 50
Osvetlenie Áno
Rozmery V x Š x H (mm) 850 x 500 x 600
Hmotnosť ( kg ) 37,1
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu