AEG T8DBC49SC

(0)

Kód: 086247

Výrobca:

Sušička bielizne; T8DBC49SC
Kapacita sušenia (kg): 9
En. trieda: A ++
Spôsob sušenia: Tepelné čerpadlo
Hlučnosť (db): 65
5 rokov záruka na celý spotrebič

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

759,00 € s DPH

632,50 € bez DPH

Sušička bielizne AbsoluteCare, Energetická trieda : A++, Technológia sušenia : Tepelné čerpadlo, Kapacita sušičky (kg) : 9.0, Typ displeja : veľký  LCD displej, Reverzné otáčanie bubna : Áno, Panel s textom v čeština, Posunutý štart ,Ukazovateľ fázy programu sušenia: suchá na žehlenie, suchá na uloženie, extra sušenie, ochrana proti pokrčeniu, Ďalšie ukazovatele: filter, nádrž, kondenzátor, Vnútorné osvetlenie zabezpečuje optimálnu viditeľnosť v sušičke, Rozmery VxŠxH (mm): 850x596x663

10 rokov záruka na invertor motor.

Predstavujeme strážcu vlnených svetrov a funkčného oblečenia
Pre všetkých, ktorí trávia voľný čas aktívne a športové oblečenie má v ich skriniach významné miesto. Aby ste mohli dosahovať tie najlepšie výkony, musíte byť v perfektnej forme nielen vy, ale aj vaše funkčné odevy. Preto potrebujete, aby ste ich svojej sušičke mohli zveriť bez obáv. Naši strážcovia funkčného oblečenia sa postarajú o to, aby odevy účinne plnili svoju funkciu aj naďalej.

A+.png

Starajte sa o svoje oblečenie, zverte ho sušičke. Bez obáv.
Funkčné oblečenie. Hodváb. Vlna. Garantujeme vám, že s programami na mieru môžete dať do sušičky bez obáv čokoľvek. Iba technológia AbsoluteCare® ponúka programy prispôsobené všetkým druhom materiálov. Vždy dosiahnete skvelé výsledky a svoje oblečenie chránite pred poškodením.

AbsoluteCare

Bezpečné sušenie pri nízkých teplotách.
Sušičky AEG s technológiou SensiDry® sušia pri nízkych teplotách a využívajú precízne senzory na monitorovanie cyklu sušenia. Odevy tak nebudú nikdy vystavené zbytočnému teplu a dlhšie si zachovajú štruktúru, ktorú mali ako úplne nové. Nízka teplota navyše pomáha šetriť energiu.

ProSense

Systém FiberPro.
Systém FiberPro s technológiou 3DScan meria vlhkosť vo vnútri odevov a podľa toho upravuje dĺžku sušenia. Tým zaistí dokonalý výsledok aj pri odevoch zo silnej alebo viacvrstvovej látky. Páperové bundy si zachovajú svoj vzhľad a až o 30 % vyššiu tepelnú izoláciu než pri sušení na vzduchu.

fiber

Bezžmolkový filter pre efektívnosť
Filtračným systémom ÖKOFlow disponujú iba AEG sušičky. Ide o extrémne účinný filter s jednoduchým prístupom a čistením. Bežné sušičky majú niekoľko filtrov. Ak ich nevyčistíte všetky, zvýši sa spotreba energie. S iba jedným filtrom vysuší každý AEG spotrebič každú dávku bez námahy a zachová si účinnosť a energetickú úspornosť.

Kratke_susenie

Kratšie cykly sušenia, lepšia starostlivosť.
Vďaka vylepšenému prúdu vzduchu sušia AEG sušičky rýchlejšie a účinnejšie ako tradičné sušičky s tepelným čerpadlom. Takže bude o vaše oblečenie lepšie postarané napriek kratším cyklom sušenia.

A+.png

Technické parametre

Energetická trieda A++
Farba Biela/Nerez
Ročná spotreba energie (kWh/rok) 259
Kapacita sušenia / náplň ( kg ) 9
Systém sušenia Kondenzačná s tepelným čerpadlom
Parné programy Nie
Počet programov 12
Displej Ano
Hlučnosti pri sušení ( dBA ) 65
Rozmery V x Š x H (mm) 850x596x663
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu