AEG T9DBC68SC

(0)

Kód: 087805

Výrobca:

Sušička bielizne; T9DBC68SC
Kapacita sušenia (kg): 8
En. trieda: A +++
Spôsob sušenia: Tepelné čerpadlo
Hlučnosť (db): 63

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

849,00 € s DPH

707,50 € bez DPH

Sušička prádla so systémom FiberPro s technológiou 3DScan ktorá detekuje pomocou najpokročilejších senzorov vlhkosť do hĺbky vlákien, Kapacita sušičky (kg): 8.0, Energetická trieda A+++, Hlučnosť 63 db, panel s textom v českom jazyku, reverzný chod bubna sušičky, Typ displeja: veľký LCD displej, Posunutý štart, Ukazovateľ fázy programu sušenia: ochrana proti pokrčeniu, fáza chladenia, suchá na uloženie, sušenie, extra sušenie, suchá na žehlenie, Typ motora: Invertor, Špeciálne programy : Bedlinen XL, Cotton Eco, Cottons, Down jacket, Mixed XL, Outdoor, Silk, Sport, Synthetics, Wool, Certifikát Woolmark: Modrý, ÖKOFlow filter,SensiDry, AbsoluteCare®,  Rozmery : 850x596x663

10 rokov záruka na invertor motor.

Predstavujeme strážcu vlnených svetrov a funkčného oblečenia
Pre všetkých, ktorí trávia voľný čas aktívne a športové oblečenie má v ich skriniach významné miesto. Aby ste mohli dosahovať tie najlepšie výkony, musíte byť v perfektnej forme nielen vy, ale aj vaše funkčné odevy. Preto potrebujete, aby ste ich svojej sušičke mohli zveriť bez obáv. Naši strážcovia funkčného oblečenia sa postarajú o to, aby odevy účinne plnili svoju funkciu aj naďalej.

A+.png

Starajte sa o svoje oblečenie, zverte ho sušičke. Bez obáv.
Funkčné oblečenie. Hodváb. Vlna. Garantujeme vám, že s programami na mieru môžete dať do sušičky bez obáv čokoľvek. Iba technológia AbsoluteCare® ponúka programy prispôsobené všetkým druhom materiálov. Vždy dosiahnete skvelé výsledky a svoje oblečenie chránite pred poškodením.

AbsoluteCare

Bezpečné sušenie pri nízkých teplotách.
Sušičky AEG s technológiou SensiDry® sušia pri nízkych teplotách a využívajú precízne senzory na monitorovanie cyklu sušenia. Odevy tak nebudú nikdy vystavené zbytočnému teplu a dlhšie si zachovajú štruktúru, ktorú mali ako úplne nové. Nízka teplota navyše pomáha šetriť energiu.

ProSense

Systém FiberPro.
Systém FiberPro s technológiou 3DScan meria vlhkosť vo vnútri odevov a podľa toho upravuje dĺžku sušenia. Tým zaistí dokonalý výsledok aj pri odevoch zo silnej alebo viacvrstvovej látky. Páperové bundy si zachovajú svoj vzhľad a až o 30 % vyššiu tepelnú izoláciu než pri sušení na vzduchu.

fiber

Bezžmolkový filter pre efektívnosť
Filtračným systémom ÖKOFlow disponujú iba AEG sušičky. Ide o extrémne účinný filter s jednoduchým prístupom a čistením. Bežné sušičky majú niekoľko filtrov. Ak ich nevyčistíte všetky, zvýši sa spotreba energie. S iba jedným filtrom vysuší každý AEG spotrebič každú dávku bez námahy a zachová si účinnosť a energetickú úspornosť.

Kratke_susenie

Kratšie cykly sušenia, lepšia starostlivosť.
Vďaka vylepšenému prúdu vzduchu sušia AEG sušičky rýchlejšie a účinnejšie ako tradičné sušičky s tepelným čerpadlom. Takže bude o vaše oblečenie lepšie postarané napriek kratším cyklom sušenia.

A+.png

Technické parametre

Energetická trieda A+++
Farba Biela
Ročná spotreba energie (kWh/rok) 177
Kapacita sušenia / náplň ( kg ) 8
Systém sušenia Kondenzačná s tepelným čerpadlom
Parné programy Nie
Počet programov 12
Displej Ano
Hlučnosti pri sušení ( dBA ) 63
Displej Veľký LCD
Rozmer výška ( cm ) 850
Rozmer šírka ( cm ) 596
Rozmer hĺbka ( cm ) 663
Hmotnosť ( kg ) 59,5
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Produkty ktoré sa hodia k tomuto