AEG T8DBG48SC

(0)

Kód: 083735

Výrobca:

Sušička bielizne: T8DBG48SC
Kapacita sušenia (kg): 8
En. trieda: A ++
Spôsob sušenia: Tepelné čerpadlo
Hlučnosť (db): 65
Rozmery VxŠxHxH max. (mm): 850x600x600x665

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

589,00 € s DPH

490,83 € bez DPH

AbsoluteCare - kapacita 8 kg bielizne - energetická trieda A++ - hlučnosť 65 dB- detská poistka - špeciálne programy: Hodváb, Vlna, Outdoorové oblečenie: program obnovuje odolnosť voči vode, Mix, Jednoduché žehlenie, Šport, Prikrývka - Špeciálne funkcie: Osvieženie, ECO, Tichý - stredný LED displej s bielym panelom a českým popisom - Rozmery (VxŠxH) 850 x 600 x 665 mm

10 rokov záruka na invertor motor.

Predstavujeme strážcu vlnených svetrov a funkčného oblečenia
Pre všetkých, ktorí trávia voľný čas aktívne a športové oblečenie má v ich skriniach významné miesto. Aby ste mohli dosahovať tie najlepšie výkony, musíte byť v perfektnej forme nielen vy, ale aj vaše funkčné odevy. Preto potrebujete, aby ste ich svojej sušičke mohli zveriť bez obáv. Naši strážcovia funkčného oblečenia sa postarajú o to, aby odevy účinne plnili svoju funkciu aj naďalej.

A+.png

Starajte sa o svoje oblečenie, zverte ho sušičke. Bez obáv.
Funkčné oblečenie. Hodváb. Vlna. Garantujeme vám, že s programami na mieru môžete dať do sušičky bez obáv čokoľvek. Iba technológia AbsoluteCare® ponúka programy prispôsobené všetkým druhom materiálov. Vždy dosiahnete skvelé výsledky a svoje oblečenie chránite pred poškodením.

AbsoluteCare

Bezpečné sušenie pri nízkých teplotách.
Sušičky AEG s technológiou SensiDry® sušia pri nízkych teplotách a využívajú precízne senzory na monitorovanie cyklu sušenia. Odevy tak nebudú nikdy vystavené zbytočnému teplu a dlhšie si zachovajú štruktúru, ktorú mali ako úplne nové. Nízka teplota navyše pomáha šetriť energiu.

ProSense

Ušetrí vám čas a energiu každý deň.
Naše sušičky disponujú technológiou ProSense®, ktorá používa pokročilé senzory vlhkosti a teploty na úpravu času sušenia a spotreby energie pre každú veľkosť náplne - či ide o dennú alebo týždennú dávku bielizne. To šetrí čas a energiu, pričom jemne chráni oblečenie, ktoré milujete a nosíte každý deň.

OKOFlow

Bezžmolkový filter pre efektívnosť
Filtračným systémom ÖKOFlow disponujú iba AEG sušičky. Ide o extrémne účinný filter s jednoduchým prístupom a čistením. Bežné sušičky majú niekoľko filtrov. Ak ich nevyčistíte všetky, zvýši sa spotreba energie. S iba jedným filtrom vysuší každý AEG spotrebič každú dávku bez námahy a zachová si účinnosť a energetickú úspornosť.

Kratke_susenie

Kratšie cykly sušenia, lepšia starostlivosť.
Vďaka vylepšenému prúdu vzduchu sušia AEG sušičky rýchlejšie a účinnejšie ako tradičné sušičky s tepelným čerpadlom. Takže bude o vaše oblečenie lepšie postarané napriek kratším cyklom sušenia.

A+.png

10 rokov záruka na invertor motor


Technické parametre

Energetická trieda A++
Farba Biela
Ročná spotreba energie (kWh/rok) 235
Kapacita sušenia / náplň ( kg ) 8
Systém sušenia Kondenzačná s tepelným čerpadlom
Parné programy Nie
Počet programov 12
Displej Stredne veľký LCD
Hlučnosti pri sušení ( dBA ) 65
Hlučnosti ( dBA ) 65
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Produkty ktoré sa hodia k tomuto