Beko BCNA 275 E4SN

(0)

Kód: 088264

Výrobca:

En.trieda: A ++
Ročná spotreba energie (kWh): 252
Ovládanie: dotykové
Beznámraz. systém NoFrost : Áno
Čistý objem chladničky / mrazničky (l): 185/69
Rozmer VxŠxH (mm): 1775x540x545

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

549,00 € s DPH

457,50 € bez DPH

Vstavaná kombinovaná chladnička s mrazničkou, Energetická trieda A++ , Ročná spotreba energie : 252 kWh , Neofrost , Objem chladiacej časti : 185 l , Objem mraziacej časti : 69 l ,Objem Fresh zóny (l): 19 l, Hlučnosť (dB): 38 , EverFresh+ zóna: Nie, HarvestFresh, ProSmart invertorový kompresor: ÁnoOsvetlenie: Power LED na strope , Protizápachový filter: Nie, Rukoväť : integrovaná , Signalizácia dverí: ÁnoDisplej: Nie, Akumulačná doba (h):13Mraziaca kapacita (kg/24h): 3,5 , Holiday režim, Kĺzne pánty,  LED osvetlenie,  FastFreeze,  Eco funkcia, NeoFrost™, Rozmer VxŠxH (mm): 1775x540x545

ProSmart ™ invertorový kompresor.
V porovnaní so štandardným kompresorom má až 4x tichší chod, spotrebuje menej elektriny a jeho dlhá životnosť zaručuje spoľahlivé fungovanie chladničky po niekoľko rokov.

prosmart

Priehradka HarvestFresh.
Špeciálny svetelný režim kopíruje striedanie svetla a tmy počas celého dňa. To udrží v chode prirodzené procesy v ovocí a zelenine, takže sa uchová viac vitamínov i chuti, než ako keby boli len zavreté v tme.

harvest

Lepší ako klasický No Frost.
NeoFrost ™ znamená že chladnička má dva chladiace okruhy. Jeden v mrazáku drží suchý studený vzduch, druhý v chladničke zase ideálnu vlhkosť. Nemieša sa tak vzduch medzi chladničkou a mrazničkou, nemiešajú sa pachy a potraviny vydržia dlhšie čerstvé. Naviac mrazničku nie je potrebné odmrazovať a v chladničke na zadnej strane nevznikajú nepríjemné kvapky.

neofrost

FastFreeze.
Prišli ste s veľkým nákupom?Funkcia FastFreeze šetrne a rýchlo zamrazí potraviny, takže nedôjde k výraznej zmene ich štruktúry. Po rozmrazení sú potraviny chutnejšie a vyzerajú lepšie.

fast

Zabudnite na klasické osvetlenie.
Chladnička disponuje LED osvetlením,benefitom od klasickej žiarovky má jasnejšiu farbu svetla, ale aj nižšiu spotrebu energie, pretože sa nezahrieva.

svetlo

Špeciálna zadná stena.
Vďaka kovovej zadnej stene vo vnútri vyzerá chladnička luxusne, ale tiež prispieva k nižšej spotrebe chladničky. Tým, že akumuluje chlad, lepšie udrží stálu vnútornú teplotu a rýchlejšie vyrovná rozdiel teplôt po otvorení chladničky.

stena

Technické parametre

Energetická trieda A++
Farba Biela
Ročná spotreba energie (kWh/rok) 252
Hlučnosť ( dBA ) 38
Displej Nie
Čistý objem chladničky ( L ) 185
Čistý objem mrazničky ( L ) 69
No Frost/ Beznámrazová Ano
Automatické odmrazovanie chladničky Ano
Automatické odmrazovanie mrazničky Ano
Kapacita mrazenia ( kg/24h ) 3,5
Akumulčná doba pri výpadku el. energie 13
Počet kompreserov 1
Počet termostatov 2
Počet poličiek v chladničke 3
Počet zásuviek/košov v mrazničke 2
Nízkoteplotná zásuvka / Zero zone Ano
Fresh zone priehradka Ano
Rozmery V x Š x H (mm) 1775 x 540 x 545
Rozmer výška ( cm ) od 166 do 180
Rozmer šírka ( cm ) od 45 do 55 cm
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu