Whirlpool AKZ9 6220 WH

(0)

Kód: 092397

Výrobca:

Typ rúry :  teplovzdušná-zadný ohrev
Objem rúry (L) : 73
Ovládanie : elektronické -stredový ovládač
Programy : 16 + automat. recepty
Systém čistenia : SmartClean™ - čistenie parou
Teleskopický výsuv : na 1 úrovni

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

349,00 € s DPH

290,83 € bez DPH

Teplovzdušná rúra AKZ9 6220 WH so zadným ohrevom, Energetická trieda : A+, Vnútorný objem rúry : 73 l, Senzorová technológia rúr : 6.ZMYSEL Pečenie, Spotreba energie - Konvenčná funkcia 0,91 kWh/cyklus, Spotreba energie - Teplovzdušná funkcia 0,7 kWh/cyklus ,Dizajn ABSOLUTE, Farba : biela ,Displej rúry : čierno-biely grafický, Kontrola teploty: elektronická , Kontrola času elektronická, Viacúrovňové pečenie 3 úrovne pečenia, Automatické programy : áno ,Ready2Cook : áno ,Špeciálne funkcie rúr : áno ,Rýchly predohrev : áno, Teplovzdušný ohrev / Ventilátor s ohrievacím telesom : áno, Ventilátor + statický horný a spodný ohrev : áno, Statický horný + dolný ohrev : áno ,Gril : áno ,Samočistenie rúry : SmartClean™, Ovládanie centrálny gombík + dotykové ,Typ gombíkov : 1 centrálny, Materiál panelu kombinácia : kov / sklo, Počet a typ skiel vo dverách rúry : 3 / vonkajšie priehľadné, Chladenie dverí : áno, Detská poistka : áno, Výsuvné koľajničky : áno, Počet roštov : 1 / nerez ,Počet a typ plytkých plechov : 1 / smalt ,Počet a typ hlbokých plechov : 1 / smalt, Rozmery (vxšxh) : 595x595x564 mm

Vyberte technológiu, ktorá mysli za Teba.
Ako urobiť večeru doma, ktorá vyvoláva skutočnú radosť a mnoho prianí na jej opakovanie? Jednoducho zapnite 6. zmysel a vychutnajte si dokonalé výsledky pečenia. Špeciálne senzory odhadujú hmotnosť nádoby a určujú teplotu a čas pečenia a potom kontrolujú celý proces. Moderný a ľahko použiteľný displej neustále informuje o zostávajúcom čase.

WH FreshCare+


Pripravte 3 jedlá naraz.

Ak by bolo pečenie športovou disciplínou, Cook3 by bol váš šampión! Pomocou tejto funkcie môžete súčasne upiecť až 3 rôzne jedlá na troch rôznych úrovniach bez toho, aby sa miešali ich pachy! Výsledok takéhoto varenia je jednoznačný: 3:0 pre Cook3.

WH 6.zmysle

Ideálne pečenie z každej strany.
Cirkulácia horúceho vzduchu v rúre Whirlpool pomáha ešte rýchlejšie upiecť vaše obľúbené jedlo. Ventilátor s kruhovým ohrievačom rozptyľuje horúci vzduch v celom priestore rúry tak, aby sa jedlo vždy rovnomerne pieklo z každej strany v čo najkratšom čase!

Horuci vzduch

Pečieme rýchlejšie a lacnejšie!.
Ako skrátiť čas pečenia? Je to ľahké, aj keď ste veľmi hladní! Použite funkciu Ready2Cook a vložte nádobu do rúry bez predhriatia. Získajte fantastický efekt, ktorý skracuje čas pečenia a šetrí energiu. 

Redy2Cook

Užite si jednoduché čistenie rúry.
Vašu rúru už jednoducho vyčistíte programom SmartClean . Program vyčistí rúru pomocou vodnej pary.

Katalyza

Len spoľahlivé uchopenie.
Pohodlie a bezpečnosť pri pečení sú tie veci, na ktoré nikdy nezabudame! Preto sú rúry Whirlpool vybavené teleskopickými vysuvmi, ktoré zaisťujú spoľahlivé uchopenie dosiek a ich ľahký výsuv bez rizika pádu alebo náhodného popálenia.

Teleskop


Malé detaily pre zväčšenie pohodlia.

Veľmi dobre vieme, že každý detail v kuchyni je dôležitý. Rúra Whirlpool AKZ96230NB je vybavená špeciálnymi pántami, ktoré umožňujú jednoduché a tiché zatváranie, aby bolo jej používanie ešte pohodlnejšie.

Softclosing


Nebojte sa o najmladších kuchárov.

Rúra AKZ96230NB je vybavená dodatočnou ochranou na zablokovanie ovládacieho panela rúry. Stačí stlačiť a držať priradené tlačidlá na niekoľko sekúnd, čím zablokujete možnosť zmeny nastavení varenia.

Detska poistka

Technické parametre

Energetická trieda A+
Farba Biela
Parné programy Nie
Počet programov 16
Displej Ano
Typ rúry Elektrická
Vnútorný objem rúry L 73
Multifunkčná Ano
Pravý horúci vzduch Ano
Gril Ano
Teplotná sonda Nie
Spotreba energie pri ohreve spodná a vrchná špirála + ventilátor ( kWh/cyklus) 0,7
Spotreba energie pri ohreve spodná a vrchná špirála ( kWh/cyklus) 0,91
Celkový príkon ( W ) 3650
Napätie ( V ) 230
Typ čistenia Smart Clean HYDROlÝZA
Teleskopický výsuv Ano
Ovládanie Elektronické dotykové
Počet roštov 1
Počet a typ plechov 1 x plytký / 1 x hlboký
Rozmery V x Š x H (mm) 595x595x564 mm
Rozmery pre zabudovanie V x Š x H (mm) 600x560x556 mm
Hmotnosť ( kg ) 33
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Produkty ktoré sa hodia k tomuto