Získajte darčekové poukazy v hodnote až 800 EUR!

Získajte darčekové poukazy v hodnote až 800 EUR!

ŽITE A NAKUPUJTE UDRŽATEĽNE

Myslite s nami na svoju budúcnosť a vybavte si domácnosť inteligentnými a úspornými spotrebičmi AEG. Za nákup vybraných modelov môžete získať poukážky na nákup tovaru u našich partnerov Lunys alebo Freshlabels, ktorí sa, rovnako my, usilujú o zdieľanie a šírenie princípov udržateľnosti.

 

Ponuka platí od 17. 10. do 18. 12. 2022.

AEG-ElektroHall

 

VARTE ZDRAVO, CHUTNE A BEZ PLYTVANIA

Pri príprave pokrmov stavte na kvalitné, čerstvé suroviny a čo najšetrnejší spôsob spracovania. Naše kuchynské spotrebiče dosahujú tie najlepšie výsledky, či už ide o správne skladovanie potravín, zdravé varenie alebo ekologickejšie umývanie riadu. Inovatívna technológia AEG vám umožní neplytvať jedlom, časom, vodou ani energiami.

 Za každý model zaradený do akcie môžete získať darčekový poukaz na nákup farmárskych produktov na www.lunys.sk, online obchode, ktorý zavezie kvalitné potraviny priamo k vám domov.

*Pri kúpe kombinácie spotrebičov rúry, varného panela, umývačky, chladničky, odsávača pár a súpravy práčky a sušičky zaradených do akcie, dosahuje celková hodnota darčekových poukazov sumu 800 eur.

Nákup

Kúpte si v období od 17. 10. do 18. 12. 2022 spotrebič AEG zaradený do akcie.

Registrácia

Do 10 dní od nákupu je nutné vyplniť registráciu spotrebiča na našej stránke. Pri vypĺňaní registrácie zaškrtnite záujem o darčekový poukaz.

E-mail

Po dokončení registrácie obdržíte potvrdzujúci e-mail s odkazom na registráciu nákupu. Budete potrebovať kópiu predajného dokladu.

Darček

Do 30 dní po overení a schválení registrácie nákupu obdržíte e-mailom elektronický darčekový poukaz s kódom na nákup produktov na www.lunys.sk.


DÔLEŽITÉ:
 Zoznámte sa, prosím, s pravidlami akcie. Bez kompletného dokončenia oboch registrácií nemožno získať darčekový poukaz a bez vloženia hodnotenia ani darček za recenziu.

ÚPLNÉ PRAVIDLÁ