O nás

Predajná sieť ElektroHall je od otvorenia prvej predajne v roku 2004 najväčším maloobchodným predajcom elektroniky a bielej techniky v regióne. Za 16 rokov pôsobenia sme získali množstvo spokojných zákazníkov, ktorí nás vyhľadávajú kvôli širokej ponuke sortimentu renomovaných značiek, výhodným cenám a hlavne osobnému prístupu ku každému zákazníkovi. Spokojný zákazník je pre nás tou najlepšou referenciou a zvyšovanie nárokov našich zákazníkov je pre nás motiváciou, ktorá nás neustále núti zvyšovať odbornosť predajcov, komfort a úroveň poskytovaných služieb.

V našej ponuke nájdete široký sortiment spotrebnej elektroniky, audio-video techniky, domácich spotrebičov a zabudovateľných spotrebičov, ktoré majú v ponuke dominantné postavenie. Vyškolený personál sa stará o to, aby každý zákazník odchádzal po nákupe s dobrým pocitom, čo je filozofia, ktorá sa nezmenila od otvorenia našej prvej predajne. Verní zákazníci nás už 16 rokov každý deň presviedčajú o tom, že je to správna cesta, ako získavať ďalších nových zákazníkov.

Kontinuálny nárast predaja nám potvrdzuje, že pohodlie, príjemné prostredie a štandard služieb hrajú u zákazníka dôležitú úlohu. Aj z tohto dôvodu sme sa v roku 2019 realizovali redizajn predajní, ktorého úlohou bolo navrhnúť prostredie predajne podľa potrieb zákazníka. Zamerali sme hlavne na prehľadnosť, okamžitú dostupnosť tovaru a osobný kontakt so zákazníkom. Pozitívne ohlasy nás presvedčili, že vyhľadávanie nových priestorov na rozširovanie siete maloobchodných predajní sa pre nás stáva jednou z hlavných priorít.

Náš cieľ je vysoká odbornosť a profesionalita pri predaji a súčasne neustále zlepšovanie služieb pre našich zákazníkov nielen v oblasti predaja, ale aj riešení záručných aj pozáručných reklamácii.