Orava Crater-3 Blue

(0)

Kód: 081617

Výrobca:

Prenosný reproduktor
Konštrukcia : prenosný
Výkon RMS : 5 W
Výdrž batérie : 6 hod
Rádio : Nie

Na sklade v 2 predajniach Predajňa ElektroHall Námestovo (4)
Predajňa ElektroHall Trstená (1) - vystavený kus

19,90 € s DPH

16,58 € bez DPH

Noste si svoju obľúbenú hudbu všade so sebou! V perfektnej kvalite sa Vám o to postará prenosný reproduktor Orava Crater, ktorý vďaka Bluetooth technológii jednoducho spárujete so svojím telefónom či tabletom, hoci ich máte vo vrecku či v ruksaku.

Mini rozmery a jednoduché prenášanie.
Reproduktor Orava Crater Vás očarí svojím maxi výkonom. Kompaktný tvar, nízka gramáž a pribalená šnúrka na zavesenie Vám uľahčí prenášanie.Môžete si ho zavesiť na batoh, alebo vďaka šnúrke prevesenej cez zápästie ho pevne uchopíte do ruky, aby Vám do kroku hral váš obľúbený song.

kompat

Hudba aj počas jazdy na bicykli.
Orava Crater je veľmi ľahký a aj napriek svojim mini rozmerom Vás prekvapí svojou silou reprodukovanej hudby. Máte možnosť si ho pripevniť na popruhy batoha aj na riadidlá bicykla, takže Vás v rytme obľúbenej hudby čaká perfektná jazda na bicykli..

bike

Výborný aj na pláž.
Orava Crater disponujú vodotesnosťou, takže pri počúvaní hudby v exteriéri Vás nezastaví ani dážď. Užiť hudbu naplno si môžete s priateľmi aj pri bazéne.

vode

Už žiadne káble.
Bezdrôtová technológia Bluetooth Vám umožní používanie bez akýchkoľvek káblov stačí spárovať reproduktor so zdrojom hudby a tá zaznie nahlas v jasných, čistých tónoch, s vyladenými basmi a v perfektnej dynamike. Hudbu si môžete užívať pri jazde bicyklom, na prechádzke prírodou, kde práve skvelá hudba vytvorí úžasnú atmosféru.

bluetooth

Technické parametre

Farba Modrá
Displej Nie
Bluetooth Nie
Slot na SD kartu Nie
Zvukový výkon 5 W
Napájanie Sieťové/Akumulátor
Typ batérie Li-Ion 600 mAh
Tuner AM/FM Nie
USB vstup Nie
AUX (audio) vstup Nie
Vstup na mikrofón Nie
Podsvietenie Nie
Bluetooth Ano
Rozmery V x Š x H (mm) 102 x 110 x 44
Hmotnosť ( kg ) 0,18
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu