ORAVA T-112

(0)

Kód: 083065

Výrobca:

Prenosné rádio
Tuner: analógový AM/FM
Výstup na slúchadlá: Áno
AUX vstup: Áno
Napájanie: duálne sieť/batérie

Na sklade v 2 predajniach Predajňa ElektroHall Námestovo (2)
Predajňa ElektroHall Trstená (3)

16,90 € s DPH

14,08 € bez DPH

Orava vám prináša prenosné rádio, ktoré môžete použiť aj ako mini reproduktorový systém. Vďaka vstavanému tuneru FM môžete naladiť svoju obľúbenú rozhlasovú stanicu. Okrem toho je vhodný na pripojenie k MP3 prehrávaču, PC, mobilnému telefónu cez vstup AUX. Hudbu môžete počúvať aj cez slúchadlá. T-112 môže byť napájaný zo siete alebo z AA batérií.

Tuner AM/FM.
Zariadenie má zabudované AM/FM rádio s automatickým vyhľadávaním rádiostaníc (AM - rádiostanice v pásme veľmi krátkych vĺn, FM - rádiostanice v pásme dlhých, stredných a krátkych vĺn).

Tuner AM/FM


Jednoduchý transport.

Kompaktné rozmery a nižšia váha umožňujú jednoduchý transport zariadenia, aby ste si ho mohli zobrať všade tam, kde bude pre vás príjemným a zábavným spoločníkom.  

Prenosne

Duálne napájanie.
Zariadenie môžete využívať, keď je zapojené v elektrickej sieti (teda cez kábel), alebo pracuje len z batérií/vstavaného nabitého akumulátora. To vám poskytuje slobodu pri jeho využívaní. Keď ste doma, môžete ho mať zapojené v sieti, keď sa chystáte von, jednoducho ho používate bez pripojenia na sieť - bez toho, že by ste zariadenie museli vypínať.

Dualne napajanie

AUX in.
AUX je označenie pre vstup do zosilňovača alebo prijímača rôznej audio techniky, ktorý slúži na pripojenie externého audio zdroja. Je to teda rýchly spôsob prehrávania hudby z externého zdroja prepojením zariadení pomocou kábla. Výhodou je prehrávanie hudby bez straty kvality zvukového signálu aj so zachovaním stereofónneho zvuku. 

Dualne napajanie

Technické parametre

Farba Strieborná
Maximálny príkon ( W ) 6
Displej Nie
Bluetooth Nie
Slot na SD kartu Nie
Výstup na slúchadlá Ano
Napájanie Sieťové/Akumulátor
Typ batérie 4 x 1,5 V rozmer AAA
Tuner AM/FM Analógový
USB vstup Nie
AUX (audio) vstup Ano
Vstup na mikrofón Nie
Bluetooth Nie
CD prehrávač Nie
Kazetový prehrávač Nie
Výstup na slúchadlá Ano
Rozmery V x Š x H (mm) 210 x 145 x 61
Hmotnosť ( kg ) 0,5
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu