Orava Chef 1

(0)

Kód: 088234

Výrobca:

Príkon: 1400 W
Objem prac.nádoby: 7 L
Funkcie : šľahanie, hnetenie, mixovanie, strúhanie, mlynček na mäso, výroba cestovín, výroba cukroviniek
Počet rýchlostí: 6 + pulzná
Planetárny systém miešania: áno

Na sklade v 2 predajniach Predajňa ElektroHall Námestovo (2)
Predajňa ElektroHall Trstená (2)

299,00 € s DPH

249,17 € bez DPH

Kuchynský robot Chef1 je perfektným pomocníkom, ktorý Vám pomôže pri varení a pečení spraví tú najťažiu prácu za Vás.Jeho biele prevedenie s antikorovými prvkami pôsobí ako profesionál, ktorý si svoje miesto nájde v každej kuchyni.Aj tie najťažšie úlohy na kuchynskej linke zvládne vďaka 1 400 W motoru, 6 rýchlostiam a režimu Pulse.Zvládne toho naozaj veľa ! V 7 l nerezovej mise vymiesi, vyhnieti i vyšľahá dokonalé cesto alebo krémy do koláčov.Kovový mlynček na mäso ľahko pomelie mäso na poctivý domáci hamburger. Môžete si na ňom pripraviť aj domáce klobásky a jaternice. Robot disponuje 3 rôznymi veľkosťami môžete krájať a strúhať zeleninu a ovocie do šalátov, ale aj na sladké a slané koláče. K dispozícii máte aj 1,5 l sklenenú nádobu na mixovanie ktorá je ako stvorená na prípravu polievok, omáčok aj zdravím nabitých smoothies. S jeho pomocou hravo vyčarujete aj chutné cukrovinky alebo poctivé domáce cestoviny.Ľahko sa rozoberá na menšie časti, ktoré ľahko umyjete pod tečúcou vodou. Aby pri plnení úloh na kuchynskej linke neuhol ani o milimeter, je vybavený gumenými prísavnými nožičkami pre stabilné uchytenie na pracovnej ploche.

Perfektné plnky aj cestá.
Orava Chef 1 je odborník na prípravu rôznych druhov cesta a krémov do tých najlepších domácich koláčov. Šľahá, hnieti, mieša dôkladne a precízne – hlavne pri príprave kysnutého cesta oceníte to, že si všetku ťažkú prácu odpracuje za Vás. Poctivo vypracované cesto základom dokonalého koláča či doma upečeného chleba i francúzskej bagety – ľahšie sa upečie, krajšie vonia a úžasne chutí.

miesanie


Mlynček na mäso.

Kuchynský robot Chef 1 si poradí aj s domácim spracovaním mäsa v profi kvalite, lepšej ako z obchodu. Až 3 disky s rôzne veľkými otvormi od 3 do 7 mm pre jemné, stredné a hrubé mletie sú Vám k dispozícii, keď dostanete chuť na domácu fašírku, šťavnatý hamburger, klobásy či jaternice - Chef 1 Vám pomelie aj naplní mäsa do črievok. Pre Vašu bezpečnosť je vo výbave aj tlačný valec. 

mlynček

Jemné polievky či smoothie.
Chef 1 je aj majstrom na mixy,polievky,smoothie rôzneho druhu. Všetky potrebné ingrediencie na prípravu polievok a omáčok od výmyslu sveta Vám spracuje dôkladne v krátkom čase. Pre deti pripraví domácu detskú výživu, všetkým členom rodiny servíruje poctivé porcie zdravím nabitých smoothies. Každému sa ujde bez dlhého čakania – objem sklenenej nádoby na mixovanie je až 1,5 litra.

mixovanie

Zeleninové šaláty.
Prípravu väčších porcií zeleninových šalátov zvládne v krátkom čase hravo vďaka 2 šikovným strúhacím valcom – na jemno alebo na hrubo podľa Vášho vkusu. Okrem zeleniny a ovocia zomelie aj tvrdé pečivo, aby ste si mohli pochutiť na poctivej domácej strúhanke alebo orechy na poctivé orechové koláče. Ak chcete použiť na plátky nakrájané ovocie, zeleninu a tvrdé syry pri varení domácich či ázijských gastro pochúťok, Chef má vo svojej výbave aj plátkovací valec.

struhanie

Domáce cukrovinky.
Milujete chrumkanie čajového pečiva ? Orava Chef 1 má vo svojej výbave šikovnú vychytávku - šablónu na tvarovanie cesta na zákusky. Vďaka nej namiesto zdĺhavého ručného tvarovania a zdĺhavej roboty s cestom napečiete koláčiky expresne a bez námahy aj pre celú rodinu.

cukrovinky

Najlepšie cestoviny.
Milujete cestoviny? Určite Vás poteší že v príslušenstve nájdete až 6 rôznych diskov na jednoduchú a rýchlu prípravu domácich cestovín. Kvalitné cestoviny ako penne, spaghetti, maccheroni či fettuchinne budete mať s jeho pomocou pripravené skôr,než Vám v hrnci stihne zovrieť voda. Výroba domácich cestovín sa tak u Vás doma stane obľúbenou činnosťou, pri ktorej vám radi pomôžu aj deti.

cestoviny

Technické parametre

Farba Biela
Maximálny príkon ( W ) 1000 - 1500 W
Počet rýchlostí 6
Miešanie Áno
Šlahanie Áno
Smoothie Áno
Sekanie Áno
Hnietenie Áno
Strúhanie Áno
Mlynček na mäso Áno
Plnenie údenín Áno
Lis na citrusy Nie
Planetárny systém miešania Áno
Ochrana proti preťaženiu Nie
Pulzný spínač Áno
Protišmykové nožičky Áno
Materiál nádoby Nerez
Objem nádoby ( L ) 6 - 7
Rozmery V x Š x H (mm) 370 x 336 x 195
Hmotnosť ( kg ) 4,7
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu