ETA Pečenka MAX 0133 90010

(0)

Kód: 084797

Výrobca:

Príkon hrnca/panvice: 475 W
Funkcie hrnca: pečie, varí, zapeká, griluje
Objem hrnca/panvice: 4.3 l

Na sklade v 2 predajniach Predajňa ElektroHall Námestovo (2)
Predajňa ElektroHall Trstená (2)

109,00 € s DPH

90,83 € bez DPH

Tradične, jednoducho a kdekoľvek – ETA Pečenka MAX

Elektrický hrniec na pečenie určený pre rôzne spôsoby prípravy jedla. Od klasického pečenia mäsa, zapekania cestovín, až po dusenie a varenie. Jedla pripravené v Pečenke nestrácajú chuť, mäso nevysychá a jej prevádzka je až o 80% úspornejšia než klasická rúra. Teraz tiež v prevedení MAX s príslušenstvom

Voňavé šťavnaté mäso a chrumkavý múčnik zvládnete aj mimo svoju moderne vybavenú domácnosť. Ako? ETA má riešenie, ktoré vám umožní v malých bytových kuchyniach, na chalupe, alebo na dovolenej piecť pohodlne bez toho, že by sa Vám zvýšila spotreba elektrickej energie, a hlavne, stačí vám jediný spotrebič. Pečenka ETA.

Pracovná nádoba Pečenky je z nepriľnavého povrchu (teflon) a výnimočný je jej praktický štvorcový tvar. Ten oceníte najmä pri pečení typických ‚‚Honzových‘‘ buchiet. Veko s nerezovou obrubou a špeciálnymi ventilačnými otvormi disponuje praktickým skleneným priezorom.

Bezpečnú prevádzku zaisťuje tiež poistka automatického vypnutia pri odobratí veka. Podstavec je stabilný a tepelne odizolované držadlá umožňujú bezpečnú obsluhu a manipuláciu. Praktickosť doplňuje aj dĺžka prívodného kábla 1,5. Moderný dizajn Pečenky ETA padne do modernej kuchyne aj na chalupu.

V balení Pečenky MAX nájdete príslušenstvo, s ktorým vykúzlite ešte viacej kulinárskych dobrôt.

  • Stredovou formu využijete pre prípravu múčnika ‘bábovkového typu‘.
  • Ochranné veko zakryje horúcu nádobu, ale slúži tiež pre bezpečné vyklopenie pripravovaného pokrmu aj ako servírovací podnos..
  • S grilovacím roštom potom pripravíte mäso, ryby, údeniny aj zeleninu bez nadbytočného tuku a rizika popálenia.

A ako charakterizuje dnešný vývoj elektrického pečiaceho hrnca Zdeněk Veverka, dizajnér značky ETA?

‚‚Pamätám si, že sme mali na chalupe podobnú misu na pečenie. Samozrejme s elegantnou patinou. Nádoba bola pomerne objemná, vošlo sa do nej celé kura. Pri pečení príjemne prevoňala celú miestnosť. Na druhú stranu som mal vždy trochu obavy s ňou manipulovať. Rozpálené veko budilo rešpekt, a preto bolo nutné mäť pripravenú podložku, kam veko po odklopení položiť. Nemenej nebezpečné sa mi zdalo pripojenie kábla.‘‘

‚‚Tieto momenty sa mi automaticky vybavili, keď som začínal na projektu ETA Pečenka pracovať. Okrem zadaných parametrov som chcel, aby nová Pečenka netrpela tým, čo sa mi nepáčilo na tej, ktorú som poznal z detstva. Zámerom teda bolo vytvoriť spotrebič, kde užívateľ nebude mať obavy, že sa pri manipulácii stane nejaká nehoda. Tomu odpovedá aj tvar spodnej plastovej vane, do ktorej sa vloží nádoba na pečenie. Tým sa zamedzí kontaktu s horúcou nádobou.

Dizajn veka bol navrhnutý tak, aby manipulácia s ním bola bezpečná, a aby sa minimalizovala možnosť popálenia. Vychádza z požiadavku pevnej konštrukcie, ktorá umožní jednoznačnú manipuláciu a pocit bezpečia. Takmer od začiatku bolo pracované aj s farebnosťou jednotlivých dielov. Nakoniec bola vybraná neutrálna kombinácia, ktorá funguje v každej kuchyni.

Technické parametre

Maximálny príkon ( W ) 475
Objem ( L ) 4,3
Časovač Nie
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu