Orava Dehum

(0)

Kód: 087774

Výrobca:

Odvlhčovač vzduchu 
Displej : Áno
Vhodné do miestnosti25-60 m²
Kapacita vodnej nádržky : 4 l
Odvlhčovací výkon12,4 l /D (27ºC, RH 60%) , 25 l/D (25 l/D (30ºC, RH 80%)

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

229,00 € s DPH

190,83 € bez DPH

Odvlhčovač vzduchu DEHUM dokáže odvlhčiť a čiastočne aj vyčistiť vzduch v miestnosti. Jedná sa o kompresorový typ vysúšača vzduchu s HEPA filtrom, ktorý účinne zachytí prachové častiče, baktérie dym či peľ. Najvyšší výkon dosiahnete pri izbovej teplote 30°C a 80% RV, zo vzduchu vytiahne až 25 l za 24 hodín, pri izbovej teplote 27°C a 60% RV vytiahne zo vzduchu 12,4 l za 24 hodín. Obsah zásobníka na zachytenú vodu je 4 l. Po naplnení zásobníka na vodu sa odvlhčovač automaticky vypne. Ak by ste chceli využiť nepretržitú prevádzku môžete použiť výstup pre stály odtok vody cez hadicu, ktorá je súčasťou balenia. Odvlhčovač disponuje 12-hodinovým časovačom, kde si môžete nastaviť dobu prevádzky podľa Vašich požiadaviek. Môžete využiť aj režim sušenia bielizne, v ktorom pracuje zabudovaný ventilátor na plné obrátky a tým studený vzduch ťahá vlhkosť na maximum.

Perfektný výkon.
Ak máte vysokú vlhkosť vo vzduchu tak sa v interiéri znásobuje riziko vzniku plesní, húb a množenie baktérií, čo škodí nášmu zdraviu a špatí vzhľad domova. Efektívny odvlhčovač vzduchu Orava Dehum odsáva prebytočnú vlhkosť zo vzduchu a vzduch v miestnosti čiastočne čistí od prachu, dymu, baktérií a peľu. Spoľahlivo sa postará o optimálnu vlhkosť vzduchu v byte, dome aj na chalupe.

dehum 1

Indikátor vlhkosti.
Orava Dehum sleduje aktuálnu vlhkosť vzduchu v interiéri a vlhkosť priebežne podľa potreby upravuje. Ak sa vlhkosť v miestnosti zvýši o 3 %, než je to optimálne, odvhlčovač sa automaticky.Časovač s rozpätím až 12 hodín Vám umožní vybrať si časové okno prevádzky, ktoré vám vyhovuje - a to pokojne aj v noci, keďže tento ultra tichý spotrebič má maximálnu hlučnosť len 45 dB.

dehum 2

Veľká kapacita.
Skondenzovaná voda sa automaticky ukladá v 4-litrovej zbernej nádobke, ktorá sa ľahko vyberá a vylieva. Alebo môžete k zariadeniu pripojiť pribalenú hadicu na nepretržité odvádzanie vody priamo do kanalizácie.

odtok

Jednoduchšie sušene bielizne.
Určite využijete aj režim sušenia bielizne. Vtedy odvlhčovač pracuje nárazovo na maximum, aby bielizeň, ktorú sušíte v interiéri, v čo najkratšom čase uschla. To oceníte najmä počas jesene a zimy, kedy sa opraté kúsky nedajú sušiť na balkóne alebo na záhradnom sušiaku.

susenie

Technické parametre

Farba Biela
Ročná spotreba energie (kWh/rok) 197 kW
Vhodné do miestnosti 25-60 m²
Maximálna hlučnosť ( dBA ) 45
Druh filtra HEPA
Počet rýchlostí 2
Vyberateľný filter Áno
Funkcia časovača Áno
Obsah nádoby 4 l
Rozmery V x Š x H (mm) 335 x 230 x 570
Hmotnosť ( kg ) 14,5 kg
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu