ETA Airco 0629 90000

(0)

Kód: 083461

Výrobca:

Zvlhčovač vzduchu ultrazvukový.
Príkon (W): 25
Objem nádržky (L): 4
Odporúčaná veľkosť miestnosti: 75 m3
Doba prevádzky (h): 13
Aromaterapia: Áno

Na sklade v 1 predajni Predajňa ElektroHall Trstená (3)

39,00 € s DPH

32,50 € bez DPH

Zdravé prostredie pre vašu domácnosť

Optimálna vlhkosť a teplota vzduchu v miestnosti je základom pre zdravé bývanie. Ak vás trápi suchý vzduch alebo sa vám zle dýcha, máme pre vás riešenie. Zvlhčovač vzduchu ETA AIRCO s ultrazvukovou technológiou rozprašovania zabezpečuje efektívne zvlhčovanie ovzdušia a nielen že prospieva vášmu zdravotnému stavu, ale má pozitívne účinky aj na vybavenie vašej domácnosti. Optimálne podmienky totiž potrebujete vy, ale aj váš nábytok, ktorý tak bude mať vyššiu životnosť.

Obzvlášť v zimnom období, kedy je vykurovacia sezóna v plnom prúde, sú naše domácnosti vystavené zníženej vlhkosti. S tým súvisí aj zvýšená chorobnosť a dýchacie ťažkosti. ETA AIRCO túto sezónu hravo zvládne a navyše je veľmi tichý, takže vás nebude rušiť.

Jednoduchá manipulácia

Odnímateľná nádobka má objem 4 l, ktorú veľmi ľahko naplníte. Vydrží v nepretržitej prevádzke až 13 hodín. Čas si môžete sami nastaviť. Vďaka vodoznaku na zvlhčovači vzduchu môžete kontrolovať množstvo vody v nádobke. Má sklopné držadlo pre pohodlnú manipuláciu. Prevádzka je sprevádzaná svetelnou signalizáciou.

Šikovné funkcie

S protišmykovými nožičkami máte zaistenú dokonalú stabilitu na pracovnej ploche. Má svetelnú a zvukovú signalizáciu, ktorá vám bude signalizovať, že je zvlhčovač vzduchu v prevádzke. Je možné si nastaviť usmerňovač hmloviny na 3 úrovne, ktoré plynule regulujú množstvo vodnej pary do priestoru. Je určený pre miestnosti s rozlohou do 30 m2. Vnútri zvlhčovača vzduchu nájdete dva vstupné ochranné filtre.

Výhodou tohto ultrazvukového zvlhčovača vzduchu je integrovaná nádobka pre aromatické a vonné oleje alebo esencie, kde si každý môže vybrať svoju obľúbenú vôňu. Váš domov tak bude svieži, prevoňaný a predovšetkým zdravý.

Technické parametre

Farba Čierna
Maximálny príkon ( W ) 25
Vhodné do miestnosti 75 m3
Displej Ano
Ionizácia Nie
Počet stupňov výkonu 3
Doba prevádzky 13 hod.
Objem nádržky 4 l
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu