ETA Airco 1629 90000

(0)

Kód: 084239

Výrobca:

Zvlhčovač vzduchu ultrazvukový.
Príkon (W): 25
Objem nádržky (L): 4
Odporúčaná veľkosť miestnosti: 75 m3
Doba prevádzky (h): 13
Aromaterapia: Áno

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

49,00 € s DPH

40,83 € bez DPH

Vzduch prevoňaný čistotou!

Dýchajte doma čistý a voňavý vzduch a vytvorte si príjemnú klímu. Stačí si zaobstarať krásny dizajnový zvlhčovač vzduchu ETA Airco 1629 90000 v čiernom prevedení, ktorý zaistí optimálnu vlhkosť a teplotu vzduchu. Tento moderný zvlhčovač je vybavený ultrazvukovou technológiou rozprašovania, ktorá sa postará o efektívne zvlhčovanie a veľmi tichú prevádzku.

Zdravá domácnosť

Optimálna klíma a teplota u vás doma je základom pre spokojné telo, čo bude odrazom vášho každodenného rozpoloženia. Vy aj členovia vašej domácnosti určite ocenia, keď im zaistíte zdravé prostredie za každých okolností. Poslúži vám k tomu skvelo vybavený zvlhčovač vzduchu ETA Airco 1629 90000 v peknom dekoratívnom prevedení. Pozitívny vplyv bude mať nielen na váš zdravotný stav, ale súčasne tiež na celé vybavenie domácnosti.

Nabitý komfortom

Zvlhčovač je určený pre bežné miestnosti o maximálnej rozlohe 30 m2. V prevádzke vydrží až dlhých 13 hod. a vy sa nemusíte o jeho chod takmer starať. Funkcia časovača vám totiž umožní nastaviť si dobu prevádzky od 1 do 12 hod. O tom, že je prístroj v prevádzke, budete informovaní prostredníctvom svetelnej signalizácie. Pre jednoduchú obsluhu máte k dispozícii prehľadný LCD displej doplnený dotykovým ovládaním, na ktorom navyše uvidíte teplotu vystupujúcej pary.

Efektívna ultrazvuková technológia

K benefitom tohto zvlhčovača sa určite radí ultrazvuková technológia, vďaka ktorej dochádza k rovnomernému a efektívnemu rozprašovaniu. Jedná sa o hospodárnu a účinnú metódu, ktorá navyše zaisťuje prístroju takmer bezhlučnú prevádzku. Požadované množstvo vodnej pary si zvolíte v 3 úrovniach, čím dosiahnete optimálny stav. Nádobka na vodu ponúka objem 4 litre a pomocou sklopného držadla je možné ju ľahko odobrať a naplniť. Vo vnútri zvlhčovača vzduchu nájdete dva vstupné ochranné filtre.

Prevoňaná domácnosť

Každý z nás miluje vôňu čistoty a sviežosti. Zvlhčovač vzduchu ETA Airco ponúka bonus v podobe integrovanej nádobky pre aromatické a vonné oleje. Vyberte si svoju obľúbenú vôňu a nechajte ju prostredníctvom dýchacích orgánov pôsobiť na celé telo. Váš domov tak bude prestúpený nielen zdravým ovzduším, ale tiež prevoňaný okúzľujúcou arómou, ktorá je vám príjemná. S týmto zvlhčovačom získate viac než iba optimálnu klímu, tento spoločník sa postará o rodinnú pohodu a zdravé dýchacie cesty!

Technické parametre

Farba Čierna
Maximálny príkon ( W ) 25
Vhodné do miestnosti 75 m3
Displej Ano
Ionizácia Nie
Počet stupňov výkonu 3
Doba prevádzky 13 hod.
Objem nádržky 4 l
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu