Rowenta RH6735WH

(0)

Kód: 090218

Výrobca:

Typ vysávača: tyčový 2v1
Typ filtrácie: 
bezsáčkový
Napájanie: 
akumulátorový (Li-ion)
Doba prevádzky:
 45 min
Doba nabíjania (h): 5
Objem nádoby (L): 0.55

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

149,00 € s DPH

124,17 € bez DPH

Tyčový vysávač Rowenta Dual Force 2 v 1 je bezdrôtový tyčový vysávač s integrovaným ručným vysávačom v jednom zariadení. Jedinečná konštrukcia sa stane praktickým pomocníkom, ktorý vám ušetrí nielen čas, ale vďaka svojej nízkej hmotnosti a výbornej ergonómii zmenší aj námahu počas väčšieho upratovania. Sacia hubica je vybavená motorizovanou kefou s LED osvetlením pre pohodlné vysávanie pod nábytkom a v tmavých kútoch. Vysávač disponuje lítium-iónovým akumulátorom, ktorý vydrží až 45 minút na jedno nabitie.

Ručný vysávač.
Integrovaný ručný vysávač sa Vám hodí pri ľahkom upratovaní bez prekážajúcich káblov. Je ideálny na vysávanie čalúnenia, prachu z nábytku, či rýchle odstránenie omrviniek..  

ručný


Osvetlenie.

Sacia hubica disponuje s praktickým LED osvetlením a postará o lepšiu viditeľnosť na zle osvetlených miestach. Takže počas upratovania nevynecháte ani jeden kút či škáru, takže dôkladne vyčistíte aj oblasti, ktoré by inak zostali vášmu zraku skryté..  

led

Dokonalá konštrukcia. 
Jedinečná a ľahká konštrukcia s ergonomickým tvarom tela vysávača sa postarajú o maximálny komfort. Vysávač navyše disponuje premyslenými funkciami ako je vzpriamená poloha pre ľahšie skladovanie a zlepšená rukoväť pre pohodlné uchopenie. 

ergonomicky

Perfektná výdrž.
Vysávač Vám ponúka až 45 minút prevádzky čo je ideálne pre bežné upratovanie na poslednú chvíľu, tak pre dlhé a dôkladné upratovanie. Bezdrôtová prevádzka na batériu navyše zabezpečí, že vás počas upratovania nebudú obťažovať žiadne káble.

45 minut


Kvalitná lítiová batéria.

Bezdrôtový vysávač je vybavený najnovšou technológiou 21,6V lítium-iónového akumulátora ktorý Vám zaručí dlhú životnosť batérie..  

litiova


Cyklónový systém.

Vysávač Rowenta Dual Force 2 v 1 má výkonný cyklónový systém, ktorý umožňuje optimálnu separáciu prachu zo vzduchu. 

cyklon

Technické parametre

Farba Čierna
Maximálna hlučnosť ( dBA ) 79
Napájanie Akumulátor
Typ batérie 21,6 V Li-ion
Doba nabíjania ( h ) 5 hod
Doba prevádzky 45 min
Objem nádoby ( L ) 0,6
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu