Electrolux PD82-8DB

(0)

Kód: 091309

Výrobca:

Typ vysávača : klasický
Vysávanie : Suché
Technológia : vreckový
Napájanie : sieťové
Príkon vysávača : 600 W
Akčný rádius (m): 12

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

239,00 € s DPH

199,17 € bez DPH

Vreckový podlahový vysávač, Sací výkon (W): 185, Nom. príkon (W): 500 ,Max. príkon (W): 600 ,Hlučnosť (dB(A)): 57,Akčný rádius (m): 12 ,Objem prachového vrecka (l): 3,5,Typ filtra: Umývateľný Hygiene filter™, Hubica: Hubica OneGo Power Clean, Indikátor plného vrecka: Malý indikátor na vysávači ukazuje, že je čas pre výmenu vrecka. Integrované parkovacie pozície: Hubica s možnosťou jednoduchého odloženia, vo vertikálnej i horizontálnej polohe. Pohyblivá rukovät: Pre lepšiu manipuláciu má UltraSilencer nastaviteľné držadlo, Regulácia výkonu na rukoväti: Reguluje sací výkon dotykovým tlačidlom na rukoväti. Mäkké kolieska: Mäkké kolieska zaisťujú, že sa vaša podlaha počas vysávania nepoškriabe a takisto vydávajú menej hluku pri popoťahovaní vysávača.Farba: Denim modrá, Hmotnosť vysávača (kg): 5, Rozmery (mm): 238x300x442

SmartMode.
Pokročilá technológia SmartMode automaticky detekuje typ podlahy a prispôsobí tomu sací výkon vysávača. Vďaka tomu môžete ľahko, dôkladne a efektívne povysávať koberce a tvrdé podlahy bez toho, aby ste museli meniť nastavenia.

hubica

Najtichší vysávač.
Inovatívny systém PureSound robí z PURE D8.2 najtichší vysávač od spoločnosti Electrolux. Je taký tichý, že môžete bez obáv vysávať, aj keď Vaše dieťa spí.

tichý

OneGo Power Clean.
Vysávač Pure D8.2 má hubicu s úplne novým dizajnom OneGo Power Clean, ktorá umožňuje zber veľkých aj malých čiastočiek prachu a nečistôt s maximálnou účinnosťou a bez ohľadu na typ podlahy.

hubica

Technické parametre

Farba Modrá
Maximálny príkon ( W ) 500 - 1000 W
Maximálna hlučnosť ( dBA ) 57
Dĺžka kábla ( m ) 9
Akčný rádius/dosah ( m ) 12
Objem vrecka/nádoby ( L ) 3,5
Druh filtra umývateľný Hygiene filter™
Teleskopická trubica Áno
Napätie ( V ) 230
Napájanie Sieťové
Príslušenstvo Hubica OneGo Power Clean, Mäkké kolieska, Pohyblivá rukovät
Rozmery V x Š x H (mm) 238x300x442
Hmotnosť ( kg ) 5
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu