ORAVA VOLCANO

(0)

Kód: 087013

Výrobca:

Typ vysávača : klasický
Vysávanie : Suché
Technológia : vreckový
Napájanie : sieťové
Príkon vysávača (W) : 600
Akčný rádius (m): 9

Na sklade v 2 predajniach Predajňa ElektroHall Námestovo (4)
Predajňa ElektroHall Trstená (2)

109,00 € s DPH

90,83 € bez DPH

109,00 € za ks

Extra tichý a výkonný vreckový vysávač. Energeticky úsporný ECO motor s vynikajúcim sacím výkonom 160 W , príkon: 600W Hlučnosť pri plnom výkone len 68 dB (A), Elektronická regulácia výkonu, Kovové teleskopické trubice, Indikátor naplnenia vrecka, Akčný rádius 9 m (dĺžka prívodného kábla 6 m), Príslušenstvo: vysávacia podlahová, škárová, okrúhla kefová, parketová a turbo podlahová hubica, Napájanie: 230V~ 50 Hz, 600 W

Ultra tichý a výkonný vreckový vysávač s objemom 4 l VOLCANO je výborným pomocníkom v domácnosti. Energetický úsporný ECO motor s vynikajúcim sacím výkonom 160 W vám garantuje detailne povysávanú podlahu, škáry a parkety. Výkon si môžete regulovať podľa potreby. Počas manipulácie s vysávačom môžete počúvať hudbu a tým si domáce práce zpríjemniť. Hluk vám už nebude prekážat! Hlučnosť pri plnom výkone je len 68 dB. Akčný rádius je až 9 m z toho 6 m dĺžka prívodného kábla. Príslušenstvo: vysávacia podlahová, škárová, okrúhla kefová, parketová a turbo podlahová hubica.

ExtraSILENT

EXTRA silent

Tento macher na vysávanie s veľkou sacou silou a príkonom až 600 W dôsledne povysáva smietky, spadnuté vlasy, chlpy od domácich miláčikov aj prach, a pritom neruší extrémnym hučaním. Hoci nenarobí veľa hluku (len 68 dB), vy naň budete spievať oslavné ódy poriadne nahlas.

Príslušenstvo

Vreckový vysávač Volcano je do boja s nečistotami vybavený veľkorysým príslušenstvom - klasickou hubicou, parketovou i škárovou hubicou, turbo hubicou na vysávanie vlasov a zvieracích chlpov a okrúhlou kefovou hubicou na vysatie čalúnenia, kobercov v ťažšie dostupnom teréne aj prachu z nábytku a klávesnice počítača.
Vacuum cleaner Volcano

Technické parametre

Farba Červená
Maximálny príkon ( W ) 600 W
Maximálna hlučnosť ( dBA ) 68
Dĺžka kábla ( m ) 6
Akčný rádius/dosah ( m ) 9
Objem vrecka/nádoby ( L ) 4
Druh filtra HEPA
Teleskopická trubica Áno
Napätie ( V ) 230
Napájanie Sieťové
Príslušenstvo vysávacia podlahová, škárová, okrúhla kefová, parketová a turbo podlahová hubica
Hmotnosť ( kg ) 5,3
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Produkty ktoré sa hodia k tomuto