Rowenta EP4930F0

(0)

Kód: 089233

Výrobca:

Typ : epilátor
Systém napájania : sieťové/akumulátor
Holiaci systém : planžeta/pinzety
Vodeodolný : áno IPX 4

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

69,90 € s DPH

58,25 € bez DPH

Epilátor Rowenta Aquasoft EP4930F0 je veľmi efektívny a neuveriteľne jemný vďaka patentovanej technológii Anti-Irritation. Kvalitný materiál epilačnej hlavy zaručuje maximálnu kĺzavosť a šetrnosť. Odstránite sním aj najkratšie chĺpky rýchlo, ľahko a jedným ťahom. Skin Respect dizajn disponuje masážnymi guličkami, takže zaručí zníženie citlivosti epilácie aj pri použití na jemných partiách tela.
Precízna epilácia od 0,5 mm
24 vysoko presných pinziet
2 rýchlosti
Skin Respect technológia
Systém navádzanie chĺpkov do pinziet
100% vodotesnosť pre použitie vo vani či sprche
Funkcia masáže
Soft režim pre použitie v citlivých partiách
Hypoalergénny povrch so striebornými iónmi
Holiaca hlava + 6 nástavcov
Použitie na nohy, telo i tvár
Čistiaca kefka a cestovné puzdro
Doba prevádzky 40 min., Nabíjanie 1 h

Žiadne podráždenie.
Epilátor disponuje technológiou proti podráždeniu. Už nebudete mať červené bodky, zarastené chĺpky, či zapálenú pokožku. Kvalitný materiál epilátorovej hlavy lepšie kĺže po pokožke a vytvára menšie trenie, a tým menej dráždi pokožku.

patent

Dokonalé a dlhotrvajúce výsledky.
Vysokopresné pinzety, so širokou aktívnou plochou a optimálnym tlakom, odstraňuje epilátor Aquasoft precízne a bez pretrhnutia aj tie najkratšie chĺpky (0,5 mm), kým systém navádzania chĺpkov do pinziet zaisťuje maximálnu účinnosť jediným ťahom. Jeho veľká aktívna epilačná hlavica je navrhnutá pre pokrytie čo najväčšej plochy pokožky pre rýchlejšiu epiláciu, čo umožňuje odstrániť maximálny počet chĺpkov za kratší čas.

pinzety

Jemný k pokožke.
Technológia Aquasoft Skin Respect je jemnejší a ohľaduplnejší voči Vašej pokožke vďaka masážnym guľôčkam, ktoré pomáhajú znižovať citlivosť pokožky pri vytrhávaní chĺpkov. Rýchlosť rotácie Dermo Protect zároveň optimalizuje počet zásahov.

aqua

Vodotesný.
Technológia Wet & Dry Vám umožní epilátor Aquasoft použiť pohodlne aj vo vani alebo pod sprchou. Vďaka svojim ochranným, upokojujúcim a relaxačným vlastnostiam voda znižuje trenie, obmedzuje podráždenie a začervenanie aj veľmi citlivej pokožky.

voda

Jemný režim Soft.
Máte možnosť si vybrať z dvoch rýchlosti pre dokonalé prispôsobenie vašim potrebám, vrátane režimu Soft s nižšou rýchlosťou otáčania, pre ešte šetrnejšiu epiláciu citlivých oblastí.

soft

Aj mimo siete.
Neodmysliteľná bezdrôtová konštrukcia zaisťuje pohodlné používanie kdekoľvek si len želáte a protišmykové telo poskytuje jednoduchšiu manipuláciu aj za mokra.

bez siete
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu