ETA Fenité 3337 90000

(0)

Kód: 086129

Výrobca:

Žehlička na vlasy s naparovaním
Príkon (W):
40
Regulácia teploty   elektronicky 160°-  220°
Displej: Áno
Žehliaca plocha: keramika-turmalín
Boost rýchle nahriatie: Áno
Naparovanie: Áno

Na sklade v 2 predajniach Predajňa ElektroHall Námestovo (2)
Predajňa ElektroHall Trstená (2)

43,90 € s DPH

36,58 € bez DPH

Účes ako od kaderníka

Či už máte krátke alebo dlhé vlasy, so žehličkou na vlasy ETA FENITÉ 333790000 okúzlite svoje okolie aj bez návštevy kaderníckeho salónu. Už po prvom vyskúšaní si žehličku na vlasy ETA FENITÉ v modernom bielom dizajne obľúbite. S cestovným púzdrom žehličku na vlasy ETA FENITÉ ľahko zbalíte aj na cesty.

Jednoduchá manipulácia s dokonalými výsledkami

Rýchle zahriatie doštičiek vám umožní začať s účesom vo veľmi krátkej dobe. Keramicko - turmalínový povrch doštičiek o rozmeroch 25 x 90,5 mm je k vlasom veľmi šetrný a perfektne k nim priľnie. Venuje každému vlasu špeciálnu starostlivosť, vlasy efektívne a rýchlo žehlí, a pritom ich chráni pred poškodením. Široký teplotný rozptyl od 160°C do 220°C dokáže narovnať všetky typy vlasov. Pre prehľad o aktuálne zvolenej teplote slúži svetelná signalizácia prevádzky.

Dĺžka napájacieho kábla 1,7 m vám umožní dostatočný rozsah na jednoduchú manipuláciu. Na jednoduchšie skladovanie je možnosť uzamknutia doštičiek v uzatvorenej polohe.

Stáva sa vám často, že zabudnete žehličku na vlasy odpojiť zo zásuvky a odídete z domu? Žehlička ETA FENITÉ je vybavená bezpečnostnou funkciou automatického vypnutia po dobu nečinnosti 30 minút.

Žehlenie vlasov s parou

Žehlička ETA FENITÉ má funkciu žehlenia s parou. Pomocou pary účinne a rýchlo zaručí úpravu vlasov. Objem nádržky na paru je 7,5 ml vody, ktorá vám zaistí až 20 minút pary. Nádržka na vodu je vyberateľná na jednoduché plnenie.

Technické parametre

Farba Biela
Maximálny príkon ( W ) do 50 W
Dĺžka kábla ( m ) 1,7 m
Typ žehliacej plochy Keramika - turmalím
Ionizácia Áno
Počet teplôt 4
Maximálna teplota ( °C ) 220
Objem nádržky 7,5 ml - 20 min pary
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Produkty ktoré sa hodia k tomuto