ORAVA RGO-105 AW

(0)

Kód: 083976

Výrobca:

Jednodverová chladnička s mraziakom
Energetická trieda: F
Ročná spotreba el.energie (kWh/rok):  172
Čistý objem chladničky/mrazničky (L): 83/14
Hhlučnosť: 39 dB 
Rozmery chladničky (Š x H x V): 501 x 540 x 845mm
 

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

189,00 € s DPH

157,50 € bez DPH

Jednodverová chladnička s mraziakom, energetická trieda: F, hrubý objem chladničky: 97 l, čistý objem chladničky: 83 l, objem mraz. 14 l, nastaviteľné nožičky, držiak na fľaše, sklenené poličky, možnosť zmeny otvárania dverí, klimat. trieda ST/N  (10 °C – 43 °C), hlučnosť: 39 dB, ročná spotreba el.energie: 172 kWh, rozmery chladničky (Š x H x V): 501 x 540 x 845mm, hmotnosť chladničky:25,4  kg

Hlučnosť – len 39 dB.
Hlučnosť chladničky je dôležitý parametrom pri výbere chladničky. Nikto predsa netúži po zvukoch, ktorými by ho mohol spotrebič počas svojej prevádzky vyrušovať. Ani cez deň, ani v noci. Nízka hlučnosť, avšak vysoká spoľahlivosť mrazenia a chladenia sú to, čo od nového spotrebiča očakávame. Chladnička Orava uspokojí obe vaše predstavy.

AbsoluteCare

Objem 97 l.
Tento údaj vám napovie, aké množstvo potravín sa zmestí do chladničky. Čím väčší objem, tým viac potravín a jedál si v nej uložíte na neskôr. Tento údaj by ste si mali pri výbere chladničky všímať o to viac, ak ste súčasťou viacpočetnej rodiny, kde sa robia naozaj veľké zásoby, alebo ak nakupujete potraviny zriedkavejšie, avšak nárazovo, vo veľkých množstvách.

ProSense

Vyberateľné poličky.
Vďaka vyberateľným poličkám je manipulácia s potravinami v chladničke veľmi jednoduchá. Poličky si môžete vytiahnuť, aby ste do nich uvarené jedlo a suroviny vložili tak hlboko, ako potrebujete. V chladničke si tak vytvoríte prehľadný systém a dostatok miesta na zásoby. Možnosť vyberať poličky oceníte aj pri dôkladnom a precíznom umývaní chladničky raz za čas, aby žiarila čistotou a bola hygienicky vhodným miestom na uskladenenie potravín.

OKOFlow

Kompaktné rozmery.
Kompaktné rozmery chladiacho zariadenia vám umožnia umiestniť ho aj do veľmi malých priestorov. O možnosť uložiť si zásoby tak nepídete ani v prípade, že vaše bývanie nie je príliš veľkorysé na metráž.

Kratke_susenie

Technické parametre

Energetická trieda F
Farba Biela
Ročná spotreba energie (kWh/rok) 172
Hlučnosti ( dBA ) 43
Celkový objem ( L ) 91
Čistý objem chladničky ( L ) 89
No Frost/ Beznámrazová Nie
Automatické odmrazovanie chladničky Ano
Počet kompreserov 1
Počet termostatov 1
Počet poličiek v chladničke 2
Nízkoteplotná zásuvka / Zero zone Nie
Fresh zone priehradka Nie
Klimatická trieda N a ST
Rozmery V x Š x H (mm) 845 x 540 x 501
Rozmer výška ( cm ) od 48 do 100
Rozmer šírka ( cm ) od 45 do 55 cm
Hmotnosť ( kg ) 24,2
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu