Orava RGO-261 AW

(0)

Kód: 089319

Výrobca:

En.trieda: F
Ročná spotreba energie (kWh): 222
Ovládanie: mechanické
Čistý objem chladničky / mrazničky (l): 171/42
Rozmer VxŠxH (mm): 1440x570x540

Na sklade v 2 predajniach Predajňa ElektroHall Námestovo (2)
Predajňa ElektroHall Trstená (2)

289,00 € s DPH

240,83 € bez DPH

Chladnička kombin. s mrazničkou hore, Výška : 144 cm, En.trieda: F; Čistý objem chladničky / mrazničky (l): 171/42; Ovládanie: mechanické,Hlučnosť (dB): 41, Farba: Biela, Motor: Standard, Rozmer VxŠxH (mm): 1440x570x540; en.trieda (norma E20): F; Madla: Integrované 

Hlučnosť – len 41 dB.
Hlučnosť chladničky je dôležitý parametrom pri výbere chladničky. Nikto predsa netúži po zvukoch, ktorými by ho mohol spotrebič počas svojej prevádzky vyrušovať. Ani cez deň, ani v noci. Nízka hlučnosť, avšak vysoká spoľahlivosť mrazenia a chladenia sú to, čo od nového spotrebiča očakávame. Chladnička Orava uspokojí obe vaše predstavy.

AbsoluteCare

Objem 213 l.
Tento údaj vám napovie, aké množstvo potravín sa zmestí do chladničky. Čím väčší objem, tým viac potravín a jedál si v nej uložíte na neskôr. Tento údaj by ste si mali pri výbere chladničky všímať o to viac, ak ste súčasťou viacpočetnej rodiny, kde sa robia naozaj veľké zásoby, alebo ak nakupujete potraviny zriedkavejšie, avšak nárazovo, vo veľkých množstvách.

ProSense

Vyberateľné poličky.
Vďaka vyberateľným poličkám je manipulácia s potravinami v chladničke veľmi jednoduchá. Poličky si môžete vytiahnuť, aby ste do nich uvarené jedlo a suroviny vložili tak hlboko, ako potrebujete. V chladničke si tak vytvoríte prehľadný systém a dostatok miesta na zásoby. Možnosť vyberať poličky oceníte aj pri dôkladnom a precíznom umývaní chladničky raz za čas, aby žiarila čistotou a bola hygienicky vhodným miestom na uskladenenie potravín.

OKOFlow

Kombinovaná chladnička.
Ide o spotrebič 2 v 1. V jedinom zariadení máte chladničku aj mrazničku, čo je veľmi praktické na uskladnenie potravín aj v menších kuchyniach, na chate či na chalupe. Nehovoriac o tom, že nemusíte kupovať druhý spotrebič. Aj chladnička, aj mraznička majú samostatné dvierka, čo je veľmi praktické - keďže zbytočne neotvárate celý priestor, teplota sa v spotrebiči neznižuje viac, ako je nevyhnutné.

Kratke_susenie

Technické parametre

Energetická trieda F
Farba Biela
Ročná spotreba energie (kWh/rok) 222
Displej Nie
Hlučnosti ( dBA ) 41
Celkový objem ( L ) 213
Čistý objem chladničky ( L ) 171
Čistý objem mrazničky ( L ) 42
No Frost/ Beznámrazová Nie
Automatické odmrazovanie chladničky Ano
Automatické odmrazovanie mrazničky Nie
Kapacita mrazenia ( kg/24h ) 2
Počet kompreserov 1
Počet termostatov 1
Počet poličiek v chladničke 4
Nízkoteplotná zásuvka / Zero zone Nie
Fresh zone priehradka Ano
Rozmery V x Š x H (mm) 1440 x 570 x 540
Rozmer výška ( cm ) od 131 do 165
Rozmer šírka ( cm ) od 56 do 60 cm
Rozmer hĺbka ( cm ) od 48 do 56 cm
Hmotnosť ( kg ) 39
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu