Gorenje N619EAW4

(0)

Kód: 095347

Výrobca:

En.trieda: E
Ročná spotreba energie (kWh): 243
Ovládanie: Elektronické
Beznámraz. systém NoFrost : Áno
Hrubý objem chladničky / mrazničky (l): 207/97
Rozmer VxŠxH (mm): 1860x595x590
AKCIA - k chladničke malý spotrebič so ZĽAVOU 80%.

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

419,00 € s DPH

349,17 € bez DPH

Voľne stojaca chladnička s mrazničkou, Trieda energetickej účinnosti : E, Ročná spotreba energie : 243 kWh, Celkový objem : 304 l ,  Objem chladiaceho priestoru : 207 l , Objem mraziaceho priestoru : 97 l, Zmrazovacia kapacita za 24 hodín : 6 kg, Skladovací čas pri výpadku el. energie : 10 h, Displej : LED displej, Ovládanie : Elektronické na dvierkach , Ukazovateľ teploty SensoTech prepínač - ukazovateľ teploty chladnička/mraznička ,Režim odmrazovania chladiaceho priestoru : Automatické, Režim odmrazovania mraziaceho priestoru : Automatické, Regulátor vlhkosti : CrispZone zásuvka s HumidityControl, NoFrost bez-námrazový systém, Cirkulácia vzduchu : MultiFlow chladenie - chladiaca časť, LED osvetlenie na strope, Vnútorné osvetlenie mrazničky : Bez osvetlenia, Úroveň hluku (max.) 39 dB(A), Rozmer VxŠxH (mm): 1860x595x590

Muliflow 360 ° s Ionair.
Novodobá technológia v chladničkách napodobňuje prirodzený proces ionizácie, aby jedlo ostávalo dlhšie čerstvé. Záporne nabité ióny vyrobené v spotrebiči neustále osviežujú vzduch, aby napodobnili prirodzenú mikroklímu, čím vytvárajú najlepšie prostredie pre čerstvé potraviny. Ventilačný systém MultiFlow 360° rovnomerne rozkladá vzduch vďaka 14 vetracím vstupom, čím udržuje stabilnú teplotu na každej poličke.

multiflow

Supercool chladenie.
Po zvolení funkcie intenzívneho zachladenia klesne teplota v chladničke takmer o polovicu svojej zvyčajnej teploty. Ideálne pre rýchle zachladenia potravín po veľkých nákupoch.

superchlanie

ConvertFreshZone.
Veľmi praktická zásuvka sa jednoducho premení zo zásuvky na ryby a mäso na zásuvku na ovocie a zeleninu, takže môžete ľahko uložiť všetku svoju čerstvú úrodu alebo nákup z tržnice.

convert

FastFreeze.
Funkcia vo vnútri mrazničky pre rýchle zmrazenie potravín, ideálne pri doplnení mrazáku po nákupe nových potravín.

mrazenie

Led osvetlenie.
Výborne usporiadaná a úsporná chladnička je vybavená energeticky úsporným príslušenstvom vo forme LED pásu s výrazne dlhšou životnosťou a spotrebou energie.

osvetlenie

AdaptTech.
Systém udržiava optimálnu teplotu v chladničke bez ohľadu na to, ako často ju otvárate. Pri otvorení chladničky sa teplota náhle zvýši a potraviny sú tak vystavené teplotnému šoku, v dôsledku čoho sa rýchlejšie kazia. Chladnička monitoruje a analyzuje spôsob, akým ju používate. Takto vie predpovedať, kedy otvoríte chladničku a predtým, ako tak urobíte, zníži teplotu o 1 alebo 2 °C, čím udržiava stabilnú teplotu a zaručí, že potraviny ostanú čerstvé a plné živín.

adapt

Technické parametre

Energetická trieda E
Farba Biela
Ročná spotreba energie (kWh/rok) 243
Hlučnosť ( dBA ) 38
Displej Ano
Celkový objem ( L ) 304
Čistý objem chladničky ( L ) 207
Čistý objem mrazničky ( L ) 91 - 99
No Frost/ Beznámrazová Ano
Automatické odmrazovanie chladničky Ano
Automatické odmrazovanie mrazničky Ano
Kapacita mrazenia ( kg/24h ) 6
Akumulčná doba pri výpadku el. energie 10
Počet kompreserov 1
Počet termostatov 2
Počet poličiek v chladničke 3
Počet zásuviek/košov v mrazničke 3
Nízkoteplotná zásuvka / Zero zone Nie
Fresh zone priehradka Ano
Klimatická trieda SN-T
Rozmery V x Š x H (mm) 1860 x 595 x 590
Hmotnosť ( kg ) 60
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu