ORAVA FRO 103 AW

(0)

Kód: 081904

Výrobca:

En.trieda: F
Ročná spotreba energie (kWh): 213
Čistý objem mrazničky (l): 102
Rozmer VxŠxH (mm): 838x540x615

Na sklade v 2 predajniach Predajňa ElektroHall Námestovo (3)
Predajňa ElektroHall Trstená (1) - vystavený kus

239,00 € s DPH

199,17 € bez DPH

 Kvalitná skriňová mraznička patrí do energetickej triedy F a je vybavená 6 priehľadnými zásuvkami, ktoré sú vysoké, dookola uzavreté a vyberateľné. So svojimi zásuvkami upevnenými na posuvných lištách poskytuje táto mraznička pohodlný skladovací priestor s jednoduchým prístupom k potravinám, ktoré sú mrazené chladným vzduchom. Už nebudete musieť otvárať a zatvárať zásuvky, aby ste sa pozreli, čo je v nich – sú priehľadné, takže na prvý pohľad vidíte, čo máte v zásobe. Čistý objem mraziaceho priestoru je 182 l a teplotu si jednoducho nastavíte mechanickým ovládačom. Smer otvárania dverí si môžete nastaviť podľa vášho interiéru. Biele vyhotovenie zaručuje jemnosť a klasický štýl. A hoci pracuje na „plné obrátky“, veľa hluku nenarobí – len 41 dB.

Hlučnosť – len 41 dB.
Hlučnosť je dôležitý parametrom pri výbere mrazničky. Nikto predsa netúži po zvukoch, ktorými by ho mohol spotrebič počas svojej prevádzky vyrušovať. Ani cez deň, ani v noci. Nízka hlučnosť, avšak vysoká spoľahlivosť mrazenia a chladenia sú to, čo od nového spotrebiča očakávame. Mraznička Orava uspokojí obe vaše predstavy.

AbsoluteCare

Objem 182 l.
Tento údaj vám napovie, aké množstvo potravín sa zmestí do mrazničky. Čím väčší objem, tým viac potravín a jedál si v nej uložíte na neskôr. Tento údaj by ste si mali pri výbere mrazničky všímať o to viac, ak ste súčasťou viacpočetnej rodiny, kde sa robia naozaj veľké zásoby, alebo ak nakupujete potraviny zriedkavejšie, avšak nárazovo, vo veľkých množstvách.

ProSense

Skriňová mraznička.
Skriňová mraznička nie je síce taká veľkorysá na objem ako truhlicová mraznička, avšak všetky zamrazené potraviny v nej máte prehľadne uložené v šuplíkoch. Aj pri veľkých zásobách tak vždy presne viete, kam máte siahnuť, aby ste vybrali to, čo práve potrebujete na zužitkovanie.

OKOFlow

Technické parametre

Energetická trieda F
Ročná spotreba energie (kWh/rok) 213
Hlučnosť ( dBA ) 40 dB
Výkon 7,5kg/24h
Objem ( L ) 102
Čistý objem mrazničky ( L ) od 99 do 149L
No Frost/ Beznámrazová Nie
Kapacita mrazenia ( kg/24h ) 7,5
Počet zásuviek/košov v mrazničke 3
Klimatická trieda SN-T
Rozmery V x Š x H (mm) 838 x 540 x 615
Rozmer výška ( cm ) od 48 do 100
Rozmer šírka ( cm ) od 45 do 55 cm
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu