Whirlpool FFB 10469 BV EE

(0)

Kód: 093377

Výrobca:

Práčka predom plnená FFB 10469 BV EE
Kapacita prania (kg): 10
En. trieda: A
Otáčky za minútu: 1400
Rozmery VxŠxH max. (mm): 850x595x605 mm

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

539,00 € s DPH

449,17 € bez DPH

Voľne stojaca spredu plnená práčka Whirlpool, Kapacita (kg) 10, Energetická trieda A, Spotreba vody počas programu Eco v litroch na cyklus: 52 ,Vážená spotreba energie v kWh za 100 cyklov prania počas programu Eco 40-60: 51,Otáčky za minútu: 1400, Farba: Biela Farba dvierok: Čierna Displej: Veľký digitálny, Programy : Bavlna 40° Bavlna 60° Zmiešaná bielizeň 40° Syntetika 30 Vlna Rýchle pranie 30' Prikrývky Jemná bielizeň Šport Plákanie + odstreďovanie Odstreďovanie + Vyčerpávanie Eco 40-60 20°C, Vlastnosti : Technológia 6. ZMYSEL, Invertorový motor, FreshCare+, SteamRefresh, Clean+, Detská poistka, Program Colours, Odložený štart, Rýchle pranie 30', Super energetická účinnosť: A, Rozmery : Výška (cm): 85.0 Šírka (cm): 59.5 Hĺbka (cm): 60.5

FreshCare+ Udržiava vašu bielizeň sviežu až 6 hodín po skončení pracieho cyklu.
Funkcia FreshCare+ s parou udržiava vašu bielizeň neustále sviežu vďaka efektívnemu použitiu pary a jemným pohybom bubna s pomalými obousměrnými kmitmi.  

WH FreshCare+


6. Zmysel Objavte technológiu, ktorá myslí za vás.

Práčky automaticky detekujú veľkosť a typ náplne, na ich základe potom zvolia tie najlepšie parametre cyklu s cieľom dosiahnutia ideálnych výsledkov prania. Zároveň šetria vodu, energiu a čas a tým aj vašu peňaženku.  

WH 6.zmysle

Steam Hygiene Zabudnite na baktérie, para ich odstráni až 99%.
Zbavte sa baktérií a alergénov! Bielizeň je dezinfikovaná tým najprirodzenejším a najjemnejším spôsobom, a to aj pri praní pri nízkych teplotách bez chemických prípravkov. Ideálne riešenie pre citlivú pleť a životné prostredie.  

WH Steam hygiene

Steam Refresh Odstraňuje prachy a minimalizuje pokrčenie bielizne len za 20 minút.
Obnovuje sviežosť vašich odevov bez zbytočného prania. Princíp tohto špeciálneho osviežujúceho cyklus spočíva v prúde pary, ktorý práčka vytvára. Ten preniká do vlákien, kde odstraňuje pachy a tkaniny uvoľňuje, vďaka čomu dochádza aj k vyhladeniu záhybov. Program Steam Refresh spotrebuje menej než dva poháre vody a trvá len 20 minút.  

WH SteamRefresh

SoftMove™ Starostlivosť na mieru o akýkoľvek typ tkaniny. 
Systém SoftMove pracuje so 14 rôznymi programami, ktoré zaisťujú dokonalé výsledky pre každý typ tkaniny. Princípom je exkluzívny set 6 špeciálnych pohybov bubna, ktoré sú prispôsobené rôznym druhom tkanín od tých najjemnejších po najodolnejšie. 

WH SoftMove

SenseInverter motor Tichý a energeticky úsporný motor s dlhou životnosťou.
Vďaka SenseInverter motoru sú všetky prírodné materiály dokonalé chránené. Pohyby bubna sú kalibrované, čo umožňuje bielizni vo vnútri bubna priľnúť k jeho stenám. Tým sú vlákna chránené, snižuje sa trenie a plstnatenie materiálov.

WH Senseinverer motor


Clean+ Zabudnite na škvrny.

S voľbou Clean+ je možné prispôsobiť prací cyklus urovni zašpinenia bielizne. Je možné zvoliť si z 3 úrovní: Intenzívne, Denné, Rýchle.  

WH Clean+


Ľahké žehlenie Strávte menej času žehlením.

Výberom tejto funkcie bude cyklus prania a odstreďovania upravený tak, aby bolo minimalizované pokrčenie bielizne. 

WH Lahke zehlenie

Intenzívne plákanie Starostlivosť o jemnú pokožku.
Výberom tejto možnosti sa zvýši účinnosť plákania, aby bolo zaručené optimálne odstránenie pracieho prostriedku. Funkcia je zvlášť užitočná pre tých, ktorí majú jemnú a citlivú pokožku 

WH inteziv. plakanie

Technické parametre

Energetická trieda A
Farba Biela
Kapacita prania/náplň ( kg ) 10
Maximálna rýchlosť odstreďovania ( ot./min) 1400
Parné programy Ano
Spotreba energie ( kWh/100cyklov ) 51
Spotreba vody ( L/cyklus ) 52
Trieda účinnosti odstreďovania B
Počet programov 14
Hlučnosti pri odstreďovaní ( dBA ) 76
Displej Ano
Rozmery V x Š x H (mm) 845 x 595 x 605
Hmotnosť ( kg ) 75,9
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu