Zľava
Set práčka so sušičkou FFD 8648 BV EE + FFT D 8X3B EE

Set práčka so sušičkou FFD 8648 BV EE + FFT D 8X3B EE

(0)

Kód: 094762

Výrobca:

Práčka predom plnená FFD 8648 BV EE
Kapacita prania (kg): 8
En. trieda: C
Otáčky za minútu: 1600

Sušička bielizne: FFT D 8X3B EE
Kapacita sušenia (kg): 
8
En. trieda: A +++
Technológia sušenia: 
Tepelné čerpadlo
Ročná spotreba energie (kWh):
 175

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

1 179,00 € s DPH

899,00 € s DPH

749,17 € bez DPH

-280,00 €

PRÁČKA

Práčka spredu plnená, 8 kg, 1600 ot., C, ovlád. panel s anglickým textom, LCD displej so slovenským textom, bezuhlíkový motor (CIM), Freshcare+, Steam Refresh (osvieženie parou), Steam Hygiene (pranie s parou), biela + čierny rám dverí, 10 rokov záruka na motor.

10 rokov záruka na CIM bezuhl. motor.

FreshCare+ Udržiava vašu bielizeň sviežu až 6 hodín po skončení pracieho cyklu.
Funkcia FreshCare+ s parou udržiava vašu bielizeň neustále sviežu vďaka efektívnemu použitiu pary a jemným pohybom bubna s pomalými obousměrnými kmitmi. 

WH FreshCare+


6. Zmysel Objavte technológiu, ktorá myslí za vás.

Práčky automaticky detekujú veľkosť a typ náplne, na ich základe potom zvolia tie najlepšie parametre cyklu s cieľom dosiahnutia ideálnych výsledkov prania. Zároveň šetria vodu, energiu a čas a tým aj vašu peňaženku. 

WH 6.zmysle

Steam Hygiene Zabudnite na baktérie, para ich odstráni až 99%.
Zbavte sa baktérií a alergénov! Bielizeň je dezinfikovaná tým najprirodzenejším a najjemnejším spôsobom, a to aj pri praní pri nízkych teplotách bez chemických prípravkov. Ideálne riešenie pre citlivú pleť a životné prostredie. 

WH Steam hygiene

Steam Refresh Odstraňuje prachy a minimalizuje pokrčenie bielizne len za 20 minút.
Obnovuje sviežosť vašich odevov bez zbytočného prania. Princíp tohto špeciálneho osviežujúceho cyklus spočíva v prúde pary, ktorý práčka vytvára. Ten preniká do vlákien, kde odstraňuje pachy a tkaniny uvoľňuje, vďaka čomu dochádza aj k vyhladeniu záhybov. Program Steam Refresh spotrebuje menej než dva poháre vody a trvá len 20 minút. 

WH SteamRefresh

SoftMove™ Starostlivosť na mieru o akýkoľvek typ tkaniny.
Systém SoftMove pracuje so 14 rôznymi programami, ktoré zaisťujú dokonalé výsledky pre každý typ tkaniny. Princípom je exkluzívny set 6 špeciálnych pohybov bubna, ktoré sú prispôsobené rôznym druhom tkanín od tých najjemnejších po najodolnejšie.

WH SoftMove

SenseInverter motor Tichý a energeticky úsporný motor s dlhou životnosťou.
Vďaka SenseInverter motoru sú všetky prírodné materiály dokonalé chránené. Pohyby bubna sú kalibrované, čo umožňuje bielizni vo vnútri bubna priľnúť k jeho stenám. Tým sú vlákna chránené, snižuje sa trenie a plstnatenie materiálov.

WH Senseinverer motor


Clean+ Zabudnite na škvrny.

S voľbou Clean+ je možné prispôsobiť prací cyklus urovni zašpinenia bielizne. Je možné zvoliť si z 3 úrovní: Intenzívne, Denné, Rýchle. 

WH Clean+


Ľahké žehlenie Strávte menej času žehlením.

Výberom tejto funkcie bude cyklus prania a odstreďovania upravený tak, aby bolo minimalizované pokrčenie bielizne.

WH Lahke zehlenie

Intenzívne plákanie Starostlivosť o jemnú pokožku.
Výberom tejto možnosti sa zvýši účinnosť plákania, aby bolo zaručené optimálne odstránenie pracieho prostriedku. Funkcia je zvlášť užitočná pre tých, ktorí majú jemnú a citlivú pokožku

WH inteziv. plakanie

ŠUŠIČKA

Kondenzačná sušička prádla s tepelným čerpadlom, Kapacita sušenia : 8 kg, Senzorová technológia sušičiek bielizne: 6.ZMYSEL, Energetická trieda : A+++, Unikátna vlastnosť : FreshCare+ sušičiek ,Extra záruka : 10 rokov záruka na motor, Spotreba energie : 175 kWh/rok, Ovládanie : centrálny gombík + tlačidlá ,Displej LCD ,Nastavenie jazyka : áno ,Zobrazenie priebehu programu : áno, Ukazovateľ zostatkového času na displeji : áno ,Hlučnosť pri sušení : 64 dB, Počet programov : 18, Nastavenie dĺžky sušenia : áno ,Rýchle / krátke sušenie : áno ,Viac cyklov : áno, FreshCare+ : áno, Automatické ochladzovanie : áno, Funkcia dosušenia bielizne : áno ,Zvuková signalizácia na konci cyklu : áno, Tlačidlo zap/vyp : áno, Tlačidlo štart/pauza : áno, Odložený štart/koniec : áno, Objem kondenzačného zásobníka : 5,0 l, Typ motora : Inverter motor, Rozmery (vxšxh) : 849x595x649 mm

10 rokov záruka na motor

Funkcia FreshCare+.
Funkcia, ktorá pomocou regulovanej teploty (35-42°C) a rotácie bubna osviežuje bielizeň až 6 hodín po skončení sušenia tak, aby bielizeň bola nadýchaná a nepokrčená. Zároveň bráni tvorbe baktérii v sušičke.

fresh

Tichý a spoľahlivý chod.
V sušičke sa nachádza bezuhlíkový a tichý invertor motor.Taktiež Vás poteší nízka spotreba energie , ušetrí Vám až 25 % energií. Tichý chod sušičky nebude rušiť ani Vašich susedov počas nočného sušenia.

invertor

Špeciálne pohyby bubna.
Technológia SoftMove ™ poskytne Vašemu prádlu špeciálnu starostlivosť vo všetkých fázach sušenia. Jemné pohyby bubna zaručia ochranu Vašich obľúbených kúskov .

softmove

Vaše prádlo Vaša voľba.
Vyberte si úroveň sušenia presne podľa Vašich predstáv. Každý program sušenia má prednastavený stupeň sušenia, ktorý si môžete upraviť. Pri vybraných programoch je možné nastaviť aj zachovanie zvyškovej vlhkostí pre ľahšie žehlenie prádla. 

susenie

Ponáhľate sa? 
Sušička disponuje aj programom Rýchle sušenie pre malé množstvo prádla.Prádlo Vám vysuší už za 30 minút.

rýchle

Sušička stvorená aj pre športovcov.
Sušička disponuje programom vytvoreným pre športové oblečenie . Do sušičky môžete bez obáv vložiť športové oblečenie bez toho že by ste sa museli báť jeho poškodenia.

sportove

Program na osvieženie prádla.
Vaše prádlo môže byť osviežené a pripravené na nosenie už za 20 minút.Krátky program je určený na osvieženie textílií studeným vzduchom.

fresh

Technické parametre

Energetická trieda C
Farba Biela
Ročná spotreba energie (kWh/rok) 175
Kapacita sušenia / náplň ( kg ) 8
Systém sušenia Kondenzačná s tepelným čerpadlom
Kapacita prania/náplň ( kg ) 8
Maximálna rýchlosť odstreďovania ( ot./min) 1400
Parné programy Ano
Spotreba energie ( kWh/100cyklov ) 63
Spotreba vody ( L/cyklus ) 48
Trieda účinnosti odstreďovania A
Displej Ano
Rozmery V x Š x H (mm) 845 x 595 x 630
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Produkty ktoré sa hodia k tomuto