Whirlpool WFC 3C26PF X

(0)

Kód: 091981

Výrobca:

Typ : voľne stojaca
Šírka : 60 cm
Energetická trieda : E
Kapacita umývačky (súprav) : 14
Počet programov : 8
Ovládací panel : čelný

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

459,00 € s DPH

382,50 € bez DPH

Voľne stojaca umývačka riadu, Kategória umývačky : šírka 60 cm, Trieda energetickej účinnosti : E ,Senzorová technológia umývačiek riadu : 6.ZMYSEL ,PowerCleanPro™ ,Extra záruka 5 rokov na motor vypúšťacieho čerpadla ,Spotreba energie 95 kWh / 100 cykl., Menovitá kapacita : 14, Spotreba vody 9,5 l / cyklus,Technológia sušenia : NaturalDry System ,Ovládanie elektronické / tlačidlami ,Displej : áno, Zobrazenie displeja : biely, Ukazovateľ zostatkového času na displeji : áno, Počet progr. umývania : 8, Studené predumývanie : áno, PowerClean : áno, Zónové umývanie horný/dolný kôš : áno ,Tlačidlo štart/pauza : áno, Posun štartu umývania : 1-24 h, Kontrola úniku vody Eltek hadica ,Kontrolka nedostatku reg.soli : elektronická, Kontrolka nedostatku leštidla : elektronická ,Zvuková signalizácia na konci cyklu : áno, Počet umývacích ramien : 2 + sprcha + PC ,Materiál nádrže nerez ,Filter umývačky : nerez ,Samovyvažovacie dvierka : áno ,Nastaviteľné nožičky : áno, Rozmery (vxšxh) : 850x600x590 mm

5 rokov záruka na motor

POWER CLEAN - špeciálne trisky.
Patentovaná technológia Whirlpool pre umývanie silne znečisteného riadu vo vyhradenom priestore spodného koša vysokým tlakom vody, prúdiaceho zo zadných trysiek. Využitím zóny PowerClean sa zvýši kapacita spodného koša o 30%.

power

Jedinečná technológia 6 zmysel.
Vďaka programu 6.ZMYSEL a pokrokovej technológii dokáže odstrániť aj tie najodolnejšie škvrny, zasušené zvyšky potravín či mastnotu. Senzorový programu zvolí teplotu, čas a intenzitu umývania za Vás. Máte záruku že vyberiete z umývačky čistý a žiarivý riad.

zmysel

Multizónové umývanie.
Šikovná umývačka riadu Vám ponúka aj možnosť umývania malého množstva riadu iba v hornom alebo iba v dolnom koši.

zonove

Vnútorná výbava umývačky.
Vybavenie tejto umývačky riadu pozostáva z horného koša, ktorý sa dá výškovo nastaviť, dolného koša a príborovej zásuvky. Horný kôš je vytvorený pre poháre, šálky a menšie kusy riadu. Dolný kôš je výborný pre ukladanie hrncov, pokrievok, tanierov alebo mís. Súčasťou koša sú opory proti prevráteniu, ktoré sú sklopné. V dolnom časti umývačky sa nachádza aj Power Clean, ktorý používa špeciálne trysky v zadnej časti dutiny pre intenzívnejšie umývanie. Benefitom je príborová zásuvka, ktorá Vám ušetrí miesto v umývačke.

priborova

Nemusíte sa báť že vytopíte susedov. 
Bezpečný systém AquaStop zabezpečuje vnútornú aj vonkajšiu ochranu umývačky.V prípade poškodenia prívodnej hadice, systém zabráni úniku vody. V prípade úniku vody do havarijnej nádoby systém úplne zastaví činnosť umývačky.

aqua

Konvenčný systém sušenia.
NaturalDry automaticky otvorí dvierka po dokončení umývacieho cyklu. Zabezpečí tak dokonalé výsledky sušenia. Dvierka sa otvoria len pri teplote, ktorá je bezpečná pre kuchynský nábytok. 

dry

Jednoduchá údržba.
Špeciálny program vytvorený na samočistenie je ideálny pre údržbu umývačky riadu. Umývačka si vyčistí vnútorný priestor vodou s teplotou 65°C, čím zabezpečí čisté vnútro a odstráni nepríjemný zápach.

samocistenie

Technické parametre

Energetická trieda E
Farba Nerez
Typ umývačky Voľne stojaca
Kategória umývačky 60 cm
Kapacita umývačky (súprav) 14
Spotreba energie ( kWh/100cyklov ) 95
Spotreba vody ( L/cyklus ) 9,5
Príborová zásuvka Áno
Hlučnosť ( dBA ) 46
Ovládanie Na prednom paneli
Spotreba vody cyklus 9,5
Technológia sušenia NaturalDry System
Počet programov umývania 8
Studené predumývanie Áno
Príborový košík Áno
Kontrola úniku vody Eltek hadica
Svetelný lúč Nie
Rozmery V x Š x H (mm) 850x600x590 mm
Hmotnosť ( kg ) 47
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu