Electrolux EOE7P31Z

(0)

Kód: 091720

Výrobca:

Typ rúry :  Multifunkčná rúra s teplotnou sondou
Objem rúry (L) : 71
Programy : 10
Ovládanie :  elektronické + digit.časovač
Systém čistenia : PYROLÝZA
Teleskopický výsuv : 1 x

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

595,00 € s DPH

495,83 € bez DPH

Zabudovateľná rúra, Multifunkčná rúra s kruhovým vyhrevným telesom, Celkový elektrický príkon (W): 3500, Energetická trieda: A+, Objem rúry : 71 l, Funkcie pečenia: spodný ohrev, gril, Grill (40) + bottom, gril + spodný ohrev, gril + ventilátor, Ring (40) + fan (30°C fix), kruhové teleso + spodný ohrev + ventilátor, kruhové teleso + ventilátor, kruhové teleso + ventilátor (kontrola vlhkosti), kruhové teleso + ventilátor Rúra s 3 pečúcimi úrovniami Funkcia rýchleho vyhriatia rúry Automatický návrh teploty Automatické hmotnostné programy Mäsová sonda Pyrolytické samočistenie Funkcia bezpečnosť detí: Detský zámok chráni pred náhodným spustením spotrebiča, Vybavenie rúry - rošty: 1 drôtená chrómovaná mriežka, Vybavenie rúry - plechy: 1 smaltovaný plech na pečenie, 1 plech na zachytávanie mastnoty šedý smalt, Rozmery pre zabudovanie VxŠxH (mm): 590x560x550

Viacúrovňové pečenie.

Vychutnajte si viacúrovňové pečenie. Ventilátor v zadnej stene sa postará o rovnomerné rozloženie teploty v celej rúre. Môžete teda piecť bez obáv až na 3 úrovniach naraz. Funkcia rýchleho zohrievania zaistí, aby bola rúra správne rozohriata, keď ju budete potrebovať.


Viacurovn.

Pyrolytické čistenie pre trvalý lesk.
S pyrolytickým čistením zostane rúra ako nová bez namáhavého drhnutia. Táto praktická samočistiaca funkcia spáli všetku mastnotu a ostatné zvyšky pri vysokej teplote na jemný popol, ktorý potom stačí zotrieť vlhkou handričkou..

PyrolyzaDisplej LED nastaví vhodnú teplotu.

Displej LED zobrazí správnu teplotu podľa zvolenej funkcie pečenia, takže už nemusíte hádať, aká teplota je pre jedlo optimálna. Teplotu môžete, samozrejme, zvoliť aj manuálne a navyše jednoducho nastavíte aj čas spustenia a skončenia pečenia. 

Casovac

Rýchle, efektívne a rovnomerné pečenie.
Náš inovatívny systém rozháňa horúci vzduch rovnomerne po celej rúre. Vnútro rúry sa tak zohreje rýchlejšie, čím sa šetrí čas aj elektrická energia. Okrem toho jedlo v rúre už netreba obracať.. 

Horuci vzduch


Precízne pečenie s teplotnou sondou.

Vďaka teplotnej sonde môžete zakaždým dosiahnuť dokonalé výsledky a prekvapiť celú rodinu dokonalým jedlom. Umožňuje Vám monitorovať proces pečenia meraním teploty vnútri jedla. Dokonca Vás upozorní, keď bude jedlo upečené na požadovanú teplotu a zastaví pečenie.

sonda

Technické parametre

Energetická trieda A+
Farba Čierna
Parné programy Nie
Počet programov 10
Displej Ano
Typ rúry Elektrická
Vnútorný objem rúry L 71
Multifunkčná Ano
Pravý horúci vzduch Ano
Gril Ano
Teplotná sonda Ano
Spotreba energie pri ohreve spodná a vrchná špirála + ventilátor ( kWh/cyklus) 0,69
Spotreba energie pri ohreve spodná a vrchná špirála ( kWh/cyklus) 1,09
Celkový príkon ( W ) 3500
Napätie ( V ) 230
Typ čistenia Pyrolýza
Teleskopický výsuv Ano
Ovládanie Elektronické dotykové
Počet roštov 1
Počet a typ plechov 1 smaltovaný plech na pečenie, 1 plech na zachytávanie mastnoty šedý smalt
Rozmery pre zabudovanie V x Š x H (mm) 590x560x550
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu