Gorenje BO6735E05X

(0)

Kód: 093308

Výrobca:

Typ rúry :  teplovzdušná
Objem rúry (L) : 77
Ovládanie : Zasúvacie gombíky
Programy : 11
Systém čistenia : AquaClean
Teleskopický výsuv : Áno

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

269,00 € s DPH

224,17 € bez DPH

Vstavaná teplovzdušná rúra, Vnútorný objem rúry : 77 l, Typ rúry Rúra s ventilátorom ,Produktová línia ESSENTIAL LÍNIA, Trieda energetickej účinnosti A ,Farba spotrebiča : Nerez ,TouchFree inox - nerezový povrch s úpravou proti odtlačkom prstov : Áno Vnútorný materiál : Smaltovaná oceľ, Pánt dverí : SoftOpen a GentleClose , HomeMade Plus tvar rúry : Áno, Rýchly predohrev rúry, AquaClean čistenie rúry vodou, PerfectGrill dvojité vyhrievacie teleso:  Áno, SuperSize - extra veľký objem : Áno ,AutoBake automatické programy pečení : Nie ,Gratinovanie (zapekanie) : Áno, Vedenie plechu v rúre (drážky plechu) : Čiastočne výsuvné teleskopické lišty na 1 úrovni, Plech : 1 hlboký smaltovaný plech, Rošt : 1 ks ,Termosonda : Nie, Počet skiel vo dverách : 2 sklá s 1 reflexnou vrstvou ,Teplota povrchu dverí : CompactDoor ,Termoelektrická poistka : Áno ,Chladiaci ventilátor : Dynamické chladenie rúry plus - DC+, Rozmery : 595 x 595 x 564

AquaClean - Jednoduché, pohodlné čistenie.
Vďaka špeciálnemu smaltu vysokej kvality prináša funkcia AquaClean ešte účinnejší a jednoduchší spôsob čistenia vnútra rúry. Stačí len naliať pol litra vody do pekáča a zapnúť funkciu AquaClean po každom pečení. Výsledky sú viditeľné na celom povrchu vnútra rúry a plechoch na pečenie už v priebehu 30 minút. Mastnota a škvrny sa vlhkom zmäkčia, potom ich stačí jednoducho utrieť jemnou utierkou.

WH 6.zmysle

BigSpace - Viac priestoru pre viac voľnosti pri pečení.
Zväčšený objem rúry (až do 70 litrov) umožňuje prípravu väčšieho množstva jedla naraz. Optimalizovaný prúd vzduchu cirkuluje vo vnútri rúry úplne voľne a vďaka veľkému objemu BigSpace zvládnu sporáky Gorenje bez problémov upiecť aj veľkú morku.

BigSpace

Pripravené na XXL recepty.
Priestrannejšie rúry umožňujú piecť väčšie množstvo jedál - vďaka cirkulácii vzduchu na všetkých úrovniach, a vďaka 46 cm širokým plechom na pečenie, ktoré sú k dispozícii v štandardných i kompaktných rúrach. Dokonalé riešenia umožňujú plné využitie väčšej vnútornej šírky rúry. K dispozícii máte tak viac priestoru pre každý plech a špičkové technológie zaisťujú, že jedlo sa upečie rovnomerne na všetkých úrovniach.

XXL recepty

Dvojitý ohrev pre rovnomerne chrumkavé jedlo.
Najlepšie výsledky pečenia dosiahnete vďaka kombinácií veľkého a menšieho grilovacieho telesa, pričom menšie výhrevné teleso sa nachádza vo vnútri veľkého. Šikovné umiestnenie výhrevných telies umožňuje optimálnu distribúciu tepla a vždy poskytuje dokonalé výsledky pečenia, takže je jedlo chrumkavé zvonku a šťavnaté zvnútra. Rôzne kombinácie ohrevu využívajú buď vnútorné, alebo vonkajšie grilovacie teleso či obe naraz.

DvojityGril

Kúzelne rýchly, šetrí čas aj energiu.
Rúra dosiahne teplotu až 200°C už za 6 minút, čím ušetrí 30% času potrebného pre štandardný predohrev. Ideálne pre recepty, ktoré vyžadujú predhriatu rúru. Svetelné a zvukové znamenie vás upozorní, keď rúra dosiahne požadovanú teplotu.

Predohrev

Technické parametre

Energetická trieda A
Farba Nerez
Parné programy Nie
Maximálny príkon ( W ) 2500 - 3000 W
Počet programov 11
Displej Ano
Typ rúry Elektrická
Vnútorný objem rúry L 77
Multifunkčná Ano
Pravý horúci vzduch Ano
Gril Ano
Teplotná sonda Nie
Spotreba energie pri ohreve spodná a vrchná špirála + ventilátor ( kWh/cyklus) 0,82
Spotreba energie pri ohreve spodná a vrchná špirála ( kWh/cyklus) 0,97
Celkový príkon ( W ) 2500
Napätie ( V ) 230
Typ čistenia Aqua clean
Teleskopický výsuv Ano
Ovládanie Mechan. + digitálny časovač
Vnútorný povrch Smalt
Osvetlenie Áno
Rozmery V x Š x H (mm) 595 x 595 x 564
Hmotnosť ( kg ) 28,6
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu