Electrolux EEM63310L

(0)

Kód: 090190

Výrobca:

Typ : vstavaná
Šírka : 45 cm
Energetická trieda : D
Kapacity umývačky (súprav) : 10
Počet programov : 8
Ovládací panel : integrovaný

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

549,00 € s DPH

457,50 € bez DPH

Zabudovateľná umývačka riadu so šírkou 45 cmEnergetická trieda: D, Menovitá kapacita (súprav riadu): 10, Spotreba energie na 100 cyklov (kWh): 67 ,Spotreba vody na cyklus (lit.): 9.9 ,Trvanie programu (h:min): 4:00 , Počet programov: 8 ,Počet teplôt: 4, Zariadenie proti zaplaveniu: spínací plavák, Vodný senzor: áno, Ukazovatele displeja: posunutý štart, zostávajúci čas, servisný kód Vnútorné osvetlenie: Nie, Ukazovateľ na podlahe: červený a zelený, Fuzzy Logic - množstevná automatika: Nie , Vybavenie dolného koša: 4 sklopné držiaky na taniere, plastová farebná rukoväť ,Vlastnosti horného koša: 2 modré úchyty na poháre na víno, 2 modré mäkké pogumované hroty na pridržiavanie skla, sklopné držiaky na poháre, plastová farebná rukoväť, Systém sušenia: AirDry, Možnosť odloženia štartu o 1 až 24 hodín ,Vodný senzor zisťuje úroveň znečistenia vody a upravuje spotrebu vody ,Indikátor soli a leštidla ,Rozmery VxŠxH (mm): 818x446x550

10 rokov záruka na Invertor motor

Zásuvka na príbor.
Zásuvka MaxiFlex je určená pre príbor a kuchynské náčinie rôznych tvarov a veľkostí. Do zásuvky môžete vložiť naberačky, obracačky, alebo metličky, do extra hlbokej a extra flexibilnej zásuvky s posuvnými priečkami ich umiestnite úplne jednoducho.

zasuvka

Najlepšie sušenie.
Perfektná technológia AirDry využíva na sušenie prirodzené prúdenie vzduchu. Keď program dokončí tak sa dvierka umývačky automaticky pootvoria na 10 cm, aby mohol dovnútra prúdiť vzduch. To prináša až trikrát lepšiu účinnosť než pri sušení so zatvorenými dvierkami.

airdry

Váš riad, Vaša voľba.
Perfektné ovládanie QuickSelect predstavuje jednoduchý spôsob, ako zvoliť a spustiť umývací program. Dotykom nastavíte dĺžku programu a v prípade potreby dotykom pridáte rôzne voliteľné funkcie. Je to absolútne jednoduché a zvládne to aj malé dieťa.

quick

Vždy informovaný.
Umývačka Vás pomocou svetelného ukazovateľa Beam on floor informuje o aktuálnom stave umývacieho programu. Zvukovú signalizáciu môžete ľahko prepočuť, ale svetelný ukazovateľ na podlahe pod spotrebičom neprehliadnete. Keď svieti červená, program beží, keď zelená, je riad umytý.

luc

SatelliteClean®. 
Sprchovacie rameno SatelliteClean® dosahuje až trikrát lepšie výsledky umývania ako bežné rameno. Dvojitá rotácia a neustále meniaci sa uhol sprchovania zabezpečujú perfektne umytý a žiarivo čistý riad.

satelit

Technické parametre

Energetická trieda D
Typ umývačky Zabudovateľná
Kategória umývačky 45 cm
Kapacita umývačky (súprav) 10
Spotreba energie ( kWh/100cyklov ) 67
Spotreba vody ( L/cyklus ) 9,9
Príborová zásuvka Áno
Hlučnosť ( dBA ) 44
Ovládanie Integrované v dvierkach
Technológia sušenia AirDry
Počet programov umývania 8
Studené predumývanie Áno
Príborový košík Nie
Kontrola úniku vody Áno
Svetelný lúč Áno
Rozmery V x Š x H (mm) 818x446x550
Rozmery pre zabudovanie V x Š x H (mm) 820-900x450x550
Hmotnosť ( kg ) 33,5
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Produkty ktoré sa hodia k tomuto