AEG IKE64450XB

(0)

Kód: 090893

Výrobca:

Typ ohrevu : Indukčný
Počet varných zón : 4
Prepojenie varných zón : Áno systém MultipleBridge
Ovládanie : Dotykové posuvné 14 krokov
Zvýšený výkon Boost : Áno
Rozmery VxŠxH (mm): 46x560x490

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

549,00 € s DPH

457,50 € bez DPH

Indukčná varná doska, Osvetlené ovládacie prvky, Indukčné zóny s funkciou zvýšenia výkonu, Detekcia hrnca, Časovač Eco: Funkcia časovača Eco vypne ohrev pred skončením času varenia, aby sa čo najefektívnejšie využilo zostatkové teplo pri konci varenia , Ovládanie OptiHeat: 3-kroková funkcia kontroly zostatkového tepla, Ovládacie funkcie: 3 krokové využitie zvyškového tepla, akustický signál, automatické zahratie, rýchle ohriatie - funkcia Booster, Funkcia Bridge, detský zámok, Časovač, Eco časovač, zámok tlačítok, minútka, Pause, Indikátor zvyškového tepla, Vypnutie zvuku, Ukazovateľ času, Rozmery pre zabudovanie VxŠxH (mm): 46x560x490

MULTIPLEBRIDGE – kombinujte zóny pre viac príchute.
Vytvorte niekoľko veľkých povrchov na varenie s funkciou viacnásobného premostenia indukčného varného panela AEG. Dve zóny môžete spárovať dotykom na tlačidlo, čím vytvoríte jedno premostenie na varenie. Automatickým zosúladením na zdieľanie nastavení teploty a času je optimalizovaný na súčasné použitie veľkých hrncov a panvíc..


MultiBridge


Poweslide.

Pomocou funkcie PowerSlide môžete vytvoriť špeciálnu varnú oblasť s preddefinovanými teplotami ohrevu. Výsledkom je, že môžete rýchlo zmeniť prudké varenie na slabé bez opätovnej úpravy nastavení ohrevu. 

powerslide

Intenzívny ohrev, okamžite s funkciou PowerBoost.
Zapnite funkciu PowerBoost pre okamžitý prísun tepla počas varenia. Je ideálna na rýchlejšiu prípravu jedál. Môžete nechať zovrieť vodu rýchlejšie ako kedykoľvek predtým a pripraviť panvice na prudké opečenie, keď ich potrebujete. 

boost

MAXISENSE®.
Zóny na tomto indukčnom varnom paneli sa automaticky prispôsobia varným nádobám, aby sa dosiahla najvyššia úroveň flexibility – zabezpečia sa tým rovnomerné výsledky varenia bez ohľadu na veľkosť alebo umiestnenie nádoby. 

maxi

Technické parametre

Farba Čierna
Typ varného panela Indukčný
Typ rámčeka OptiFit Frame™
Počet varných zón/horákov 4
Celkový príkon ( W ) 7350
Napätie ( V ) 400
Funkcia Boost 4 x
Ukazovateľ zvyškového tepla Ano
Ovládanie Elektronické dotykové
Počet krokov ovládania 14
Šírka ( cm ) 60
Rozmery pre zabudovanie V x Š x H (mm) 46x560x490
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Produkty ktoré sa hodia k tomuto