Beko HII64200FMTW

(0)

Kód: 091198

Výrobca:

Typ ohrevu : indukčný
Počet varných zón : 4
Prepojenie varných zón : Áno
Ovládanie : Dotykové 
Zvýšený výkon Boost : Áno
Rozmery VxŠxH (mm):  52 x 580 x 510

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

369,00 € s DPH

307,50 € bez DPH

Indukčná varná doska, Šírka 60 cm, 4 varné zóny, Dotykové ovládanie, PowerManagement, Direct Access, IndyFlex®, EasyFit, Booster ,Stop & Go™, AutoCook funkcia: Nie ,Bezpečnostné prvky: Áno, Booster: Áno, Detská poistka: Áno, Direct Access: Áno, EasyFit: Áno ,EasyPlug: Nie,Flexi zone: 1 ,IndyFlex: Áno, IndyFlex+: Nie, Ovládanie: direct access, Pamäť: Nie, Prevedenie: biel,a Senzorové posuvné ovládanie: Nie, Stop and Go: Áno ,Timer: Áno ,Typ: indukcia ,WOK: Nie , Rozmery VxŠxH (mm):  52 x 580 x 510

Direct Access.
Pri klasickej varnej doske je nutné preklikať, akú zónu chcete nastaviť,s funckiou DirectAcces sa tejto nepohodlnej práce zbavíte. Každá varná zóna má totiž svoj vlastný ovládací panel, takže úroveň ohrevu a prídavné funkcie je možné zvoliť priamo, rýchlo a bez preklikávania varnej zóny.

direct

IndyFlex®.
Funkcia IndyFlex® Vám umožní spojiť menšie zóny na jednej strane dosky do jednej veľkej zóny. Pohodlné riešenie pre varenie vo veľkom pekáči aj v malých hrncoch.

indy

Jednoduchá inštalácia.
S jednoduchou inštaláciou EasyFit môžete vložiť varnú dosku do výrezu v linke bez zložitého vŕtania a skrutkovania. Varná doska EasyFit má na bokoch systém pre zacvaknutie, takže ju stačí do výrezu vložiť. Len nezabudnite, že zapojenie varnej dosky je vždy nutné zveriť do rúk odborníka elektrikára.

easy

Stop&Go.
Funkcia Stop&Go Vám umožní rýchle pozastavenie ohrevu. Doska si zapamätá nastavenie na všetkých varných zónach a dotykom tlačidla Stop&Go ho obnoví do rovnakého nastavenia v čase prerušenia.

stop

Technické parametre

Farba Biela
Typ varného panela Indukčný
Typ rámčeka skosená hrana
Počet varných zón/horákov 4
Napätie ( V ) 230
Funkcia Boost 4 x
Ukazovateľ zvyškového tepla Ano
Ovládanie Elektronické dotykové
Počet krokov ovládania 9 + booster
Šírka ( cm ) 60
Časovač Áno
Rozmery V x Š x H (mm) 52 x 580 x 510
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Produkty ktoré sa hodia k tomuto