Electrolux EIT60443X

(0)

Kód: 085199

Výrobca:

Typ ohrevu : Indukčný
Počet varných zón : 4
Prepojenie varných zón : Nie
Ovládanie : Dotykové 14 krokov
Zvýšený výkon Boost : Áno
Rozmery VxŠxH (mm): 44x560x490

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

429,00 € s DPH

357,50 € bez DPH

429,00 € za ks

Indukčný varný panel , Šírka 56 cm, 3 krokové využitie zvyškového tepla, akustický signál, automatické zahriatie, rýchle ohriatie - funkcia Booster, detský zámok, Časovač, Eco časovač, Hob2-hood connection, zámok tlačítok, minútka, Pause, Vypnutie zvuku, Ukazovateľ času, Direct Access: technológia posuvného dotykového ovládania,Flexible Powermanagement, Varný panel s nerezovým rámčekom, Detekcia hrnca, Ovládanie: Kite,Rozmery VxŠxH (mm): 44x560x490

Časovač .
Nastaviteľný časovač pomáha bez námahy postupovať podľa procesu varenia. Môžete ho nastaviť až na jednu hodinu a presne vám pripomenie čas varenia. Funguje aj ako kuchynský časovač, keď nepoužívate varný panel.


casovac


Prispôsobený veľkosti vašich panvíc so samonastaviteľnými zónami varného panela Infinite.

Samonastavovacie varné zóny varného panela Infinite sa hneď po zakrytí prispôsobia veľkosti vašich hrncov. Zóny ponúkajú úplné pokrytie a bez ohľadu na veľkosť hrnca poskytujú ohrev bez straty výkonu. Užívajte si presné a účinné varenie s našimi samonastavovacími zónami. 

prisp

Komfort pri varení s funkciou Hob2Hood®.
Funkcia Hob2Hood® bezdrôtovo pripojí varný panel k odsávaču pár. Začnite variť a odsávač pár automaticky upraví nastavenia, čím poskytne najlepšie odsávanie na základe výkonu zvoleného na varnom paneli. Robí ťažkú prácu za vás, takže vaša myseľ – a vaše ruky – sa môžu venovať vareniu. 

Hob2Hood

DirectAccess.
Ovládače priameho prístupu Direct Access Vám umožnia okamžite nastaviť varný stupeň na vašom varnom paneli. Na nastavenie teploty stačí iba jeden dotyk. 

direct

Intenzívny ohrev, okamžite s funkciou PowerBoost.
Zapnite funkciu PowerBoost pre okamžitý prísun tepla počas varenia. Je ideálna na rýchlejšiu prípravu jedál. Môžete nechať zovrieť vodu rýchlejšie ako kedykoľvek predtým a pripraviť panvice na prudké opečenie, keď ich potrebujete.

PowerBoost

Technické parametre

Farba Čierna/Nerez
Typ varného panela Indukčný
Typ rámčeka nerezový
Počet varných zón/horákov 4
Celkový príkon ( W ) 7200
Napätie ( V ) 220-240/400V2N
Funkcia Boost 4 x
Ukazovateľ zvyškového tepla Ano
Ovládanie Elektronické dotykové
Počet krokov ovládania 14
Šírka ( cm ) 60
Rozmery V x Š x H (mm) 46x560x490
Rozmer výška ( cm ) 516
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Produkty ktoré sa hodia k tomuto